تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران
نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران (https://forum.nairan.org)
+-- انجمن: قوانین ثبت نام ، اطلاعیه های تالار ، طرح مشکلات › انتخاب نام کاربری مناسب (https://forum.nairan.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- انجمن: نحوه ارسال و بارگذاری تجربیات اعضاء داخل تالار گفتگوی معتادان گمنام شورای منطقه ایران (https://forum.nairan.org/forumdisplay.php?fid=12)
+--- موضوع: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ (/showthread.php?tid=4)

نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷

با سلام و تشکر از علاقه شما نسبت به تالار گفتگوی انجمن معتادان گمنام شورای منطقه ایران .

پس از مراحل ثبت نام و تایید نام کاربری شما در تالار ، برای قرار دادن تجربیات خود ، روی مطالب و یا سوالات بارگذاری شده کلیک کنید ، پس از باز نمودن قسمت مورد نظر ، زیر آخرین ارسال نمایش داده شده (پاسخ سریع ) کادری مستطیل شکل وجود دارد . تجربه خود را در کادر مربوطه تایپ نمائید و در انتها روی ارسال کلیک کنید .

در قسمت ارسال تجربه ، راجب سوال مورد نظر ، فقط تجربه خود را بنویسید . 

به همین راحتی می توانید تجربیات ارزنده خود را در اختیار سایر اعضای عزیز انجمن قرار دهید ، و یا از تجربیات آنها استفاده نمائید .

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - hadi53 - ۱۳۹۸/۱۲/۷

سلام و درود به تمامی همدردان عزیزم...لطفا از تشکیل گروه های مجازی خودداری کرده و تالار گفتمان را حمایت کنید. منافع مشترک یعنی ترجیح منافع انجمن به منافع شخصی. ایمان دارم که این برهه ی حساس هم با صبر و اتکا به خداوند به سلامت به پایان میرسه. ل

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - jahad - ۱۳۹۹/۱/۲۳

سلام ببخشید
ساعت و روز جلسات را چطور بدانم

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - ناظر4 - ۱۳۹۹/۳/۱۴

به امید هر چه سریع تر باز شدن جلسات

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - ebrahim9k - ۱۳۹۹/۷/۳۰

(۱۳۹۹/۱/۲۳، ۰۸:۱۹ عصر)jahad نوشته است: سلام ببخشید
سلام، می توانید به شماره های ماندگار آدرس جلسات شهر خود تماس بگیرید تا از برگزار شدن جلسات محدوده خود مطلع شوید.

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - M.Raza.yadi - ۱۴۰۰/۹/۲

سلام دوست گل من....لطفن جواد جان در هر جای که هستید از قسمت سایت ادرس جلسات شماره استان مربوط  را برداشت و تماس بگیرد ...یا وارد اپکیشن ادرس جلسات شده و با نرم افزار نشان نزدیکترین جلسه به خودتان دا پیدا کنید

سلام دوست گل من....لطفن جواد جان در هر جای که هستید از قسمت سایت ادرس جلسات شماره استان مربوط  را برداشت و تماس بگیرد ...یا وارد اپکیشن ادرس جلسات شده و با نرم افزار نشان نزدیکترین جلسه به خودتان دا پیدا کنید

(۱۳۹۹/۳/۱۴، ۰۷:۵۷ صبح)ناظر4 نوشته است: به امید هر چه سریع تر باز شدن جلسات
سلام دوست من بیشتر جلسات فعلن باز انشالله که اونای که مورد داشت مکانشون هر چه سریعتر استارت بخورن و به زنجیره مستحکمون برگردن و برای همیشه تمام جلسات باز بمونند

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - Darush sistan - ۱۴۰۰/۹/۳

سلام.
داشتن ایمیل برای ثبت نام و وارد کردن اطلاعات و نیز انتخاب یک نام کاربری مناسب.پس از تایید تالار برای ورود شما میتوانید در همین قسمت و یا قسمت پاسخ جدید تجربه خود را بارگذاری کنید.در بالا همین کادر نوار ابزار برای مسائل و تنوع تایپ موجود است که می توانید استفاده کنید.بعد قسمت ارسال پاسخ

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - mehdi.s - ۱۴۰۲/۸/۲۷

سلام دوستان من کمی گیج شدم راجب کار با سایت انجمن نمیدونم میشه اینجا راجب تجربه اعتیادم بنویسم کسی هست ک بهم کمک کنه

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - ناظر5 - ۱۴۰۲/۸/۲۸

سلام]
هر قسمت از تالار که با آبی مشخص شده می تونید وارد بشی و تجربه خودت رو در مورد سوال نوشته شده اونجا وارد کنی.

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - mehdi.s - ۱۴۰۲/۸/۲۸

Mehdi 

سلام دوستان من ایمیل نا کاربری و.... ثبت کردم 
هر روز میخوام ترک کنم و هر روز وسوسه میشم دوباره مصرف می‌کنم و بایدمصرف کنم وگرنه از سرم بیرون نمیره  میشه منو به راهنما معرفی کنید  چجوری یک معتاد به معتاد دیگه کمک میکنه چیکار باید بکنم ممنون

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - ناظر9 - ۱۴۰۲/۸/۲۹

(۱۴۰۲/۸/۲۸، ۰۵:۴۳ عصر)mehdi.s نوشته است: Mehdi 

سلام دوستان من ایمیل نا کاربری و.... ثبت کردم 
هر روز میخوام ترک کنم و هر روز وسوسه میشم دوباره مصرف می‌کنم و بایدمصرف کنم وگرنه از سرم بیرون نمیره  میشه منو به راهنما معرفی کنید  چجوری یک معتاد به معتاد دیگه کمک میکنه چیکار باید بکنم ممنون سلام بزرگوارخوشحالیم ک توجمعدمایی لطفادراولین جلسه بهبودی نزدیک خودت شرکت کن وخودتوباپسوندمعتادتازه واردمعرفی کن اعضاجواب سوالات شماراخواهنددادامیدکه درجمع ماماندگارباشی

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - Mitra43 - ۱۴۰۲/۱۱/۳

سلام و عرض ادب 
آیا هیچ جلسات آنلاینی وجود داره؟ 
ممنونم ?

RE: نحوه ارائه تجربه و ارسال پاسخ ؟ - ناظر۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۴

(۱۴۰۲/۱۱/۳، ۰۶:۲۰ عصر)Mitra43 نوشته است: سلام و عرض ادب 
آیا هیچ جلسات آنلاینی وجود داره؟ 
ممنونم ?
سلام دوست گرامی .جلسات آنلاین با نام انجمن معتادان گمنام نداریم مگر اعضایی به صورت شخصی ایجاد کرده باشند