تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران
منابع خدماتی ما - نسخه‌ی قابل چاپ

+- تالار گفتگو انجمن معتادان گمنام ایران (https://forum.nairan.org)
+-- انجمن: کمیته کارگاه ها و آموزش ( قابل توجه : کلیه پاورهای آموزشی نظرات و تجربیات شخصی اعضاء است ) (https://forum.nairan.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: منابع خدماتی در نشریات ما (https://forum.nairan.org/forumdisplay.php?fid=93)
+--- موضوع: منابع خدماتی ما (/showthread.php?tid=608)منابع خدماتی ما - admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۷

منابع خدماتی مابه عنوان یک خدمت گذار مورد اعتماد در حین خدمت از چه منابع نشریاتی استفاده می کنم ؟RE: منابع خدماتی ما - ebrahim9k - ۱۳۹۹/۱/۲

سلام من بیشتر از نشریات، راهنمای خدمات محلی ، روح سنتها و جزوه روابط عمومی و بعد ارتباطی که با اعضا قدیمی دارم باعث میشود خدمتم را به نحو احسنت انجام دهم.


RE: منابع خدماتی ما - حـمـیـد - ۱۳۹۹/۲/۱۷

خوشبختانه انجمن ما رشد و گسترش زیادی داشته و به نسبت گستردگی تنوع و نیازهای خدماتی افزایش و رشد چشمگیری داشته و به همان نسبت منابع خدمات ما هم در بخشهای مختلف تغییر کرده و روند رو به رشدی رو طی کرده .. 
منابع خدمتی خدمتگزار در گروه و کمیته های شهری و ناحیه اساسنامه هاییه که مستقلا برای خودشان تدوین میکنند و چارچوب خاص خودشان را دارند اما اساسنامه ها باید در چارچوب سنتها و مفاهیم خدماتی باشه و اساس و مبنای اونها بر پایه کتاب راهنمای خدمات محلی باید باشه . اما اساسنامه کمیته های فرعی در ناحیه تعیین میشه که خدمات شون باید طبق این اساسنامه باشه اما کمیته های فرعی برای خودشون آیین نامه مخصوص تهیه میکنند ...
مثلا کمیته بیمارستانها و زندانها آیین نامه های بخشی جداگانه داره که در چهارچوب کتابچه بیمارستانها و زندانها تدوین میشه و منبع خدماتیش همین کتابه . برای گروه هایی که میخان کارگاه برگزار کنن یا گرداننده های کارگاهها جزوه هایی که قبلا توسط اعضای با تجربه نوشته شده و براش کارگاه برگزار شده منبع خدمتی خوبی برای برگزاری کارگاهه ...


RE: منابع خدماتی ما - امیر عباس.ک - ۱۳۹۹/۳/۲۹

سلام به نظر من برای خدمتگزاری که در کارگاه ها فعالیت میکند باید مطالعه متناسبی داشته باشد زیرا بروز بودن از جانب نشریات و داشتن مطالعه مستمر و منظم خودش یک نکته مثبت در مورد خدمت گذار است و جاذبه های خودش را دارد و آشنایی با نشریات گردانندگی مانند فصلهای در خدمت و برای گروه های روح سنت ها و مطالعه و بررسی کارگاه های گردانندگی گذشته کمک شایانی به خدمتگزار کار گاه میکند.


RE: منابع خدماتی ما - عبدالرحیم_بوشهر - ۱۴۰۰/۶/۶

(۱۳۹۸/۱۰/۲۷، ۰۱:۰۰ صبح)admin.a نوشته است: منابع خدماتی مابه عنوان یک خدمت گذار مورد اعتماد در حین خدمت از چه منابع نشریاتی استفاده می کنم ؟
سلام عبدالرحیمم معتاد، من بعنوان یک عضو خدمتگزار از همه منابع نشریات باید استفاده ببرم، ولی بیشترین نشریات، راهنمای خدمات محلی، روح سنتها، چگونگی عملکرد، وپاکزیستن است.....(چه در داخل زندان باشیم و چه خارج آن تا زمانی که مصرف نمی کنیم فرصتی برای زندگی بر اساس یک راه جدید داریم .برنامه  naاین وعده را به ما نمی‌دهد که زندگی مان آن خواهد شد یا همه چیز همانطور که میخواهیم می شود ما یاد میگیریم که بین نیازها و خواسته ها ،تفاوتی وجود دارد .( کتاب آن سوی دیوارها صفحه ۱۸)