امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب راهنما
تجربیات خود را در مورد معیارهایتان برای انتخاب راهنما را به اشتراک بگذارید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ssaeedg ، حـمـیـد ، ناظر14 ، ناظر۸
اصول ابتدایی برای شروع قطع مصرف
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر14 ، ناظر۸
با سلام خدمت دوستان عزیزم هادی هستم یک معتاد 
در انتخاب راهنما ملاک هایی که نیاز هست تا در نظر داشته باشم اینکه عضو انجمن معتادان گمنام باشه، در چارچوب اصول باشه، در مسیر بهبودی عضو فعال باشه، زمان کافی برای ارتباط گذاشتن داشته باشه، در بخش کارکرد دوازده قدم تجربه داشته باشه و اینکه نهایتا از لحاظ شخصیتی حس دلنشینی و راحتی در این ارتباط برقرار باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ssaeedg ، حـمـیـد ، ناظر10 ، A.Nasihat ، ناظر۳ ، ناظر14 ، ناظر۸ ، Mmostafa
سلام.
وقتی در انجمن معتادان گمنام میخواستم راهنما بگیرم هزاران سوال برایم پیش آمده بود ایا این افراد تجربه کافی برای من را داراس؟آیا توانایی دارد به من کمک کند؟وهزاران سوال دیگر یکی از اعضا کتاب راهنما و رهجو را برایم خرید مطالعه کردم و یک نفر را انتخاب کردم و بعد از مدتی فهمیدم برگ بی اجازه خدا از درخت نمی افتد فهمیدم که راهنمای من قبلا انتخاب شده بود واقعا این مسئله را حس کردم.به امید روزی که هر معتادی یکبار صندلی انجمن معتادان گمنام را یک بار تجربه کند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، A.Nasihat ، ناظر۳ ، ناظر14 ، ناظر۸
Heart 
سلام مرسی از شما ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، حـمـیـد ، ناظر14 ، ناظر۸
سلام دوستان ابراهیم هستم معتاد ۱۳سال ۹ماه ۶روز 
پاک و به کمک راهنما روزانه در مسیر بهبودی هستم 
تجربه من هم برای راهنما گرفتن اینکه یک جلسه انتخاب 
کنید و روزانه آن را حمایت کنید در ۹۰ روز اول و حضور 
مشارکت شما باعث میشود نسبت به اعضا شناخت پیدا کنید 
اگه هم مشکل دارید یا خجالت میکشید برای درخواست میتونید 
در جلسه دعا کنید که خدا شهمامت در خواست کمک کردن را درون شما بگذارد در هر صورت شما با درخواست کمکتان قراره به 
آن عضو کمک کنید و مسیر راهنما رهجو دو طرفه و هر دو طرف نفع میبرن امیدوارم تمامی تازه واردین بتوانند با انتخاب درست مسیر زندگیشان متحول کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، A.Nasihat ، ناظر۳ ، ناظر14 ، ناظر۸
علاوه براینکه اون شخص خودش راهنماداشته باشه دردسترس باشه قدم کارکنه وجلسه بیادوعلایم اولیه یک راهنمادوتامشخصه مهم وجودداره ازنظرمن اول اینکه اون فردانتخواب منه وکسیه که من ازش درخواست کمک میکنم ودوم نوع ارتباط من بااون فرده اگرنتونم باهاش ارنباط موًثربزارم مشکل ازمنه ن راهنماانتخواب شخص ونوع ارتباط من باراهنماست که این روندروفعال نگه میداره
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، A.Nasihat ، ناظر۳ ، ناظر14 ، ناظر۸ ، حـمـیـد
سلام من ۱۸ ساله که شیشه مصرف میکنم و نیاز بکمک برای بهبودی دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر9 ، ناظر14 ، ناظر۸ ، حـمـیـد
(۱۴۰۲/۱۱/۲۹، ۰۸:۵۱ عصر)E.rf نوشته است: سلام من ۱۸ ساله که شیشه مصرف میکنم و نیاز بکمک برای بهبودی دارم
سلام دوست من پیشنهاد میکنم حتمادر یک جلسه حضور پیدا کنید وانجا به شما کمک خواهد شد
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر14 ، ناظر۸ ، حـمـیـد
به نام خداوند بخشنده مهربان   علی معتاد 2سال  5 ماه یک روز   تشکر و سپاسگزاری میکنم از خداوند و از راهنمام و خودم    برای انتخاب راهنما  فهمیدم که  هرگز یک ذهن نمی تواند از چالشهای زندگی عبور کند حتما به یک راهنما نیاز دارم   طبق معیارهایی که کتاب بمن گفته
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر۸ ، مهدی1 ، حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان