امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3 : چه کارهای کرده ام که حالا وقتی به انها نگاه می کنم باورم نمی شود که من واقعا
با سلام....
از گذشته.....
از به گردن جرم دیگران تا چوب حراج زدن به زندگیم از درگیری و بازداشت تا حمل مواد مخدر با خودرو دولتی از مصرف دیوانه وار مواد گرفته تا رفتارهای ناپسندی که انجام میدادم و خانواده و اطافیانم را به زحمت میانداختم....
از امروز....
از دست دادن شغل خوب،تند رانندگی کردن،پذیرفتن مسئولیتهایی که اصلا در حد و اندازه من نیست،وارد جنگ و جدل شدن به بخاطر دیگران......سوال میخواهد بگوید من به سادگی خودم را در شرایط خطرناک قرار میدهم وقتی بیماریم فعال میشود دست به کارهایی میزنم که بعدا باعث شرم و خجالتم میشوند.من بسادگی بخاطر احساسات برانگیخته و اعتقادات و باورهای پوسیده و نخنما شده پا روی ارزشهای انسانی و عرف جامعه میگذارم امروز اگر همینکه این کارها را میبینم و انجام نمیدهم در فرایند برگشت سلامت عقل هستم اما اگر فکر کنم سلامت عقل به من برگشته بازهم دست به کارهای خطرناک میزنم.
سلامت عقل یعنی داشتن تعادل در انتخابهایی که میکنیم این سوال راجب بخش روانی و کنترل اعتقاداتمان است و ربطی به خطاهایمان ندارد یعنی چه چیزی در افکار ما وجود دارد که انجام یک خطر بالقوه را در ما توجیه پذیر میکند امروز کنکاش کنیم و ببینیم چرا یک اشتباه را چند بار تکرار میکنیم و از آن تجربه نمیگیریم؟ ما بخاطر استدلاهایمان دچار مشکل میشویم،تصوارات باطل ما باعث آشفتگیهایمان میشود.

اقرار قدم دومی یعنی مشارکت افکار.

من فقط فکر میکنم با اعتیاد میتوانم به رهایی برسم.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، حـمـیـد ، ناظر9 ، mehdi9666 ، ناظر14 ، ناظر۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 3 : چه کارهای کرده ام که حالا وقتی به انها نگاه می کنم باورم نمی شود که من واقعا - توسط بَرمک - ۱۳۹۹/۶/۱۶، ۰۴:۰۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان