امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3 : چه کارهای کرده ام که حالا وقتی به انها نگاه می کنم باورم نمی شود که من واقعا
خیلی از کارهای منفی که به فکرمان بزند انجام دادیم و تمام این ها ناشی از سلامت عقل و یا تاییدطلبی بوده بس تا خودی از خودم نشان بدهم و بگویم که من هم می توانم ولی الان که نگاه می کنم می بینم غیر از آشفتگی ، شرم ، پشیمانی ، خجالت ، گناه ، هیچ چیزی آیدم نشد

بله: رفتارهایی انجام دادم که الان که بهش فکر می کنم باعث شرم خجالت می شود و احساس پشیمانی می کنم که چرا اینکار را کردم مثل عروسی ها و یا مجالسی که خانوادگی بودن و وقتی من در آنجا حضور داشتم در چشم همه نزدیکانم من یا مواد می کشیدم و یا در حال چرت زدن بودم طوری که چشم همه به من بود و مرا مضحکه خودشان کرده بودن غافل از اینکه این امر باعث شده بود که خانواده ام احساس خودکم بینی و سرافکندگی کنند ، چون درآن شرایط نمی توانستم قدرت زندگیم را در دست داشته باشم و تمام این ها بخاطر فعال بودن بیماریم و اوج آشفتگیها و اجبار به مصرفم بود که دست به چنین اعمالی می زدم ، امروز دیگر به خودم گیر نمی دهم که چرا این حرکت ها را انجام دادم چرا؟ چونکه امروزه پاک هستم وشروع به تغییر کردم و با رفتارم و اعمالم دارم به خانواده ام و اطرافیانم عشق می دهم و دیگر مثل گذشته رفتار نمی کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، admin ، حـمـیـد ، ناظر9 ، mehdi9666 ، ناظر14 ، ناظر۸

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 3 : چه کارهای کرده ام که حالا وقتی به انها نگاه می کنم باورم نمی شود که من واقعا - توسط ahmad13 - ۱۳۹۹/۸/۲۹، ۱۱:۵۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان