امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 : آیا باور دارم که فقط نیروی برتر می تواند کمبودهای مرا برطرف کند؟ یا سعی کرد
بله ،بایدتمایل داشت ودرخواست کردبرای برطرف شدن کمبودهاونواقصی که موجب آشفته شدن زندگی من شده است بایدخواست وتمایل به تغییرداشت باسه اصل روحانی صبر،ایمان واعتماد میتوانیم ازاوبخواهیم.
وقتی که از نیروی برترم کمک نمیگیرم یعنی یانمیخواهم ویابه این آگاهی نرسیده ام که این کمبودویانقص زندگی مرا اشفته ومرادرمانده وعاجزوناتوان کرده است ویاتمایلی ندارم وهنوزدوست دارم که بااین نواقص زندگی کنم .
_زمانیکه خودم میخواهم به تنهایی کمبودها ونواقصم رابرطرف کنم زمانی است که ازتسلیم خارج شده ودارم ازروی خودخواهی وخودمحوری واراده شخصی ام عمل میکنم واز اصول خارج شده ام ویابدلیل عدم آگاهی متوجه نیستم که دارم از روی نقصم عمل میکنم ودرآخرهم قیداین سعی کردن راهم زده ام واین نواقص وکمبودهارا بحال خودرهاکرده ام.
امروزه بعدازسعی کردن ها ورها کردن های مکرر به این باور رسیده ام که خداوندکارخودش را انجام خواهد داد ومن هم با دست برداشتن از انکار وخودخواهی وخودمحوری ولذت طلبی وتاییدطلبی وشهوترانی وبادعاوشکرگزاری ومراقبه وکارکردن قدمها ودرپروسه خدمت بودن اقدام وعمل خودم را انجام دهم ودست از جنگ وخودآزاری وخودتخریبی بردارم وخواست خداوندراجایگزین خواست خودم قرار دهم.?
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، حوریا ___Bu ، AMAN56

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 16 : آیا باور دارم که فقط نیروی برتر می تواند کمبودهای مرا برطرف کند؟ یا سعی کرد - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۱/۱/۲۴، ۰۹:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان