امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 4- شما چه موقع می‌فهمید که وقت آن است که برخلاف تصمیم اکثریت صحبت کنید؟ و چه وقت
باسلام،در گذشته و زمان مصرف  به واسطه لایه انکار و رفتارهای بیمارگونه شرایطی را تجربه کرده ام که گاها حتی حق با من بود ولی ترس از بیان کردنش داشتم یا عنوان میکردم و چون فردی بودم که قابل قبول نبودم نه برای خانواده نه اجتماع همه صحبت ها و گاها واقعیت هایی که میگفتم را رد میکردن به جایی که دیگه حوصله اظهار نظر کردن در خیلی مسائل را نداشتم  و من با همون طرز تفکر وارد برنامه شدم که حتما حق با دیگران است اما زمانی که قدمها رو کار کردم واحساس بی ارزشی در من برطرف شد به اهمیت این موضوع پی بردم که صدای که در گذشته اون ور برنامه خفه شده بود امروز چطور میتواند تاثیر گزار باشد،وزمانی که قرار است صدای تنها برخلاف اکثریت صحبت کنم یا یک عضو سازگارم یا ناسازگار.وزمانی بیام بدور از غرض،رنجش و....صحبتهام رو از فیلتر سنت پنجم عبور بدم و بیان کنم حتی اگر هم مورد قبول قرار نگرفت دیگر باید تسلیم وجدانی که گروه گرفته باشم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر۳ ، ناظر۱۶ ، ناظر14 ، ناظر9 ، A.Nasihat ، ناظر۷ ، ناظر2 ، حوریا ___Bu

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سؤال 4- شما چه موقع می‌فهمید که وقت آن است که برخلاف تصمیم اکثریت صحبت کنید؟ و چه وقت - توسط rahman28 - ۱۴۰۳/۲/۱۶، ۰۶:۲۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان