امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1-NA در مورد چه مسایلی عقیده ای دارد؟درک من از عقیدهNA چیست؟تفاوت بین مشارکت عقاید با
 عقاید NA : در مورد قدمها - سنتها - حفظ و بقاء انجمن ( اتحاد - فهم جمعی - روحیه برابری - استفاده از گوناگونی و تنوع - حفظ گمنامی شخصی اعضا - در مورد چگونگی بهبودی از بیماری اعتیاد ( کمک یک معتاد به معتاد دیگر ) ترجیح اصول به شخصیت ها - از معتاد برای معتاد با معتاد ( واقع بینانه ) نظم ترتیب و انظباط - خودکفایی - هم دل بودن برای یک هدف - در مورد چگونگی ارتباط با دنیای بیرون و داخل NA - تقریبا همه متون و نوشته های نشریاتمون .. 
درک من از عقیده NA : یا کمک کنم یا کمک بگیرم - این برنامه یک برنامه اموزشی است - سمبل انجمن ( نشانه - پرچم و علامت ها باید سادگی داشته باشد) عقاید شاید روشی باشد که ما هنوز بکار نگرفته باشیم ...
تفاوت مشارک عقاید و تجربیات : عقاید = برگرفته از دانش و اطلاعات بیرونیست - هر لحظه در معرض تجدید نظر و اصلاح قرار دارند - برگرفته از فرهنگ و اداب ورسوم همان منطقه است - احتمال داره برگرفته از خرافات یا اطلاعات گذشته باشد ..
تجربیات = برگرفته از درد ، رنج ،تلخی و شادابیست که هر شخص خودش تجربه کرده - ساده شفاف و همراه با بصیرت است - نیرو امید و درد دل صادقانه است - نحوه بکار گیری عمل و بازتاب اعمال ماست ..
پاسخ
 سپاس شده توسط sepher1877 ، آرین ی ، ناظر6

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 1-NA در مورد چه مسایلی عقیده ای دارد؟درک من از عقیدهNA چیست؟تفاوت بین مشارکت عقاید با - توسط حـمـیـد - ۱۳۹۹/۳/۹، ۰۵:۰۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان