امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از سر راه خود کناررفتن
موانعی که خودم برسر راه گذاشته ام  از پیشروی م جلوگیری می کند. آنقدر به دیدن خود به طرق مختلف عادت می کنم که مشکل می توانم دید متفاوتی داشته باشم. می توانم نسبت به خودم بسیار بی رحم باشم. به خود فرصت استراحت دادن --یکی از مهمترین مهارت هایی است که دربهبودی بدست میاورم که خود تأثیر بسزایی برروی توانایی مان در تغییرکردن دارد. اگر بخود اجازه ندهم تا ناکامل باشم, به سختی خواهم توانست چیز جدیدی بیاموزم .کمبودها و نقائص اخلاقی مان ما را از اعمالی که درجهت منافع مان انجام می دهم, بازمی دارند .شاید برخی از دشوارترین چیزهایی که رها می کنم باورهام درمورد خود م و محدودیت هام باشد.

موانع فرصت آن را به ما می دهند تا تمایل خود را آزمایش کنیم.ماانجمنی ها باوجود معلولیت های جسمی, سوابق
جنایی ویا مشکلات عدیده ای که درزندگی داریم   یا موانع دیگر, با چنگ و دندان به دنبال یک هدف می رویم. موانعی که درسر راهمان بدان برمی خوریم, می توانند ما را نسبت به اهداف مان متعهدتر کنند. ما راهی را برای انجام کارغیرممکن پیدا می کنیم. درمواقع دیگر ,موانع به ما انگیزه می دهند تا خلاقانه تفکر کنیم و به جهات دیگر بنگریم تا به بهترین وجه بتوانیم از انرژی مان استفاده کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، آریا داریوش

پیام‌های داخل این موضوع
از سر راه خود کناررفتن - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳، ۰۷:۵۸ عصر
RE: از سر راه خود کناررفتن - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۹/۱۳، ۰۹:۱۴ صبح
RE: از سر راه خود کناررفتن - توسط Darush sistan - ۱۴۰۰/۱۲/۲۹، ۰۶:۵۶ عصر
RE: از سر راه خود کناررفتن - توسط حوریا ___Bu - ۱۴۰۱/۱/۵، ۰۷:۳۳ صبح
RE: از سر راه خود کناررفتن - توسط Darush sistan - ۱۴۰۲/۶/۱۳، ۰۷:۴۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان