امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش تازواردین
میدونم نظرم قراره پاک شه اما درهرحال مینویسمش. چرا تو این سایت انقد همه چی گنگه؟کسی که تازه وارده و هیچ آشنایی با ان ای نداره از کجا باید بفهمه چیکار کنه؟ چرا قسمتی تو سایت نیست که بطور دقیق و مرحله به مرحله بهمون بگه باید چیکار کنیم یا لااقل یه قسمت پرسش و پاسخ واقعا فعال تو سایت نیست. یه قسمت گذاشتین که توش نوشته شده اونجا اعلام نظرات برای عموم و مهمانان بازه. اما نیست! هیچ پستی نمیشه توش گذاشت. آدم ناچاره ثبت نام کنه و ثبت نامش حتما بابد توسط مدیر تایید شه که همین کلی طول میکشه. حس نمیکنید یه معتاد تو شروع مسیر ترک نیاز به کمک های سریع تری داره؟ چند وقت پیش تو یه سایت در رابطه با ماهی و آکواریوم و... بودم با فروم های متعدد. هر سوالی تو کمتر از نیم ساعت توسط حداقل دو نفر از ادمینهای اصلی و دو سه تا کاربر جواب داده میشد. یعنی اهمیت چیزی مثل ترک مواد اندازه نگهداری از ماهی نیست یا باید بشینیم دعا کنیم اون بچه های آکواریوم دار ان ایی شن تا شاید سایت فعالتر شه Dodgy
من درنهایت بعد از کلی جست و جو تو سایت فهمیدم باید شماره های ماندگار رو پیدا کنم. به اونی که مربوط به منطقه خودم بود پیام دادم و گفتن لیست محل برگزاری جلسات رو میفرستن. اما هر چهار تا جلسه مربوط به آقایون بودن! یه شماره دیگه پیدا کردم که ادعا شده بود مال خانمهاست که اون شماره هم کلا جواب نداد. 
من اصلا با ان ای آشنایی ندارم اما فک میکردم اصولتون همچین چیزیه که واستون اینکه طرف کیه،چیکارست و... فرق نداره و به هرکی کمک بخواد کمک میکنید. حالا میبینم حتی زن یا مرد بودن هم واستون فرق میکنه.(من حتی وقتی فهمیدم جلسه خانمها و آقایون جداست خیلی تعجب کردم.واقعا فک میکردم تو چشکای ان ای همه انسانن نیازمند کمک. نمیدونستم اینجا هم تفکیک جنسیتی هست!) 
من بعد از دوازده سال مصرف اونم به میزانی که احتمالا یک سومش باعث اوردوز یه آدم عادی بشه،بعد از دوااااازده سال، بالاخره موفق شدم عزممو جزم کنم و اراده کنم و الان دوازده روزه که پاکم. اما انگار ارادم خیلی کوچیک بوده.اندازه همین دوازده روز اراده داشتم و انگار دیگه واقعا ارادم داره تموم میشه. عین یه ماشین بنزین تموم کرده به پت پت افتادم چون بلد نیستم چجوری ذهنمو کنترل کنم. سعی کردم از روانشناس و مشاور و... کمک بگیرم اما اصلا فایده ای نداره. درکم نمیکنن چون خودشون تو این شرایط نبودن و اینکه تواناییم تو بحث و استدلال و توجیه های علمی آوردن خیلی خوبه و خلاصه که کاری از دستشون برنمیاد
تحمل درد جسمیم بااینکه بعد دوازده روز هنوز خیلی خیلی شدیده واسم شدنیه اما فشارهای روحی رو نمیدونم چیکار کنم. فک میکردم ان ای کمکم میکنه اما اگه تو این روزهای بحرانی که تو بدترین شرایطم قرار نیست کمک کنه پس فایدش چیه؟؟!  
لطفا قبل از پاک کردن نظرم لااقل کلش رو بخونید. شاید باعث شه یه تغییری تو رویه تون بدید که بعدها که یه خانوم دیگه مثل امروز من نیاز به کمک داشت لااقل اون بتونه کمکی که نیاز داره رو دریافت کنه
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
اموزش تازواردین - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۱، ۱۲:۵۰ صبح
RE: اموزش تازواردین - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳، ۰۸:۵۳ عصر
RE: اموزش تازواردین - توسط mehr282 - ۱۳۹۹/۲/۲۸، ۰۷:۱۰ صبح
RE: اموزش تازواردین - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۳/۷، ۰۳:۰۸ عصر
RE: اموزش تازواردین - توسط ebrahim9k - ۱۳۹۹/۷/۳۰، ۰۹:۳۶ صبح
RE: اموزش تازواردین - توسط sirGan - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸، ۰۵:۴۰ صبح
RE: اموزش تازواردین - توسط Hoomanam - ۱۳۹۹/۲/۳۱، ۱۰:۴۴ عصر
RE: اموزش تازواردین - توسط ناظر4 - ۱۳۹۹/۳/۱، ۰۴:۴۱ صبح
RE: اموزش تازواردین - توسط mehr282 - ۱۳۹۹/۳/۶، ۰۲:۰۵ صبح
RE: اموزش تازواردین - توسط ناظر4 - ۱۳۹۹/۳/۶، ۰۴:۳۹ صبح