امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 9 - آیا عقاید من درباره دیگر اعضا باعث جدا شدن من یا جدا شدن آنها از گروه می شود
مهم ترین عامل جدایی ما از یکدیگر نا سازگاری و اتکاء به دانسته های خودمان می باشد و اینکه هر کس فکر کند جواب همه چیز را می داند. پرداختن به منافع شخصی و شخصیت را به اصول ترجیح دادن و دنبال کردن هدف هایی غیر از هدف اصلی (رساندن پیام به معتادی که هنوز در عذاب است) در مسیر انجمن. شکستن گمنامی شخصی و گمنامی اصول در جامعه ، گذاشتن شرط و شروط برای عضویت، سوء استفاده از استقلال گروه ها در تصمیم گیری ها و در نظر نگرفتن گروه های دیگر و NA در کل- .شخصیت‌پردازی-باندبازی - مشارکت غیراصولی -عملکرد ضعیف خدمتگزاران - عدم حفظ و امنیت جلسات -تحمیل عقاید ناسازگاری کردن-
دامن زدن به اختلافات،  بحث و گفتو گو در رابطه با مسائلی که ربطی به انجمن ندارند- پرداختن به موضوعات شخصی و غیر مرتبط با بیماری اعتیاد- از دست دادن اولویت های خود- فراموش کردن اهمیت تازه واردان- انحصاری کردن خدمات و رعایت نکردن اصل رو حانی چرخش- کم رنگ شدن اصول روحانی از جمله تعهد و مسئولیت پذیری- مهمترین چیزی که باعث به هم خوردن اتحاد می شود ترس است. زمانی که من از روی ترس هایم شروع به مخالفت می کنم ، ناسازگار می شوم ، در جایگاه خدا قرار می گیرم و فکر می کنم که اصرار به روی نظر شخصی ام کمک به اتحادمان می کند و آنجاست که من اصل روحانی انعطاف پذیری را از دست می دهم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12 ، عبدالرحیم_بوشهر ، ناظر2

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 9 - آیا عقاید من درباره دیگر اعضا باعث جدا شدن من یا جدا شدن آنها از گروه می شود - توسط shapor z - ۱۴۰۰/۸/۲۶، ۱۰:۲۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان