امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8. آیا تمایل جهت خدمت در بدنه خدماتی ما رو به افزایش است یا رو به تقلیل ؟امکان ارتباط
سلام تمایل  من به خدمت از روزاول ورود به انجمن دروجودم جاری بوده  شایداین تمایل بخش عظیمی ازهمون عشق بلاشرط من باشد اما درکنارتمایل توانایی من وتجربه ودریافتی من هم مهم هست من خیلی وقتا تمایل داشته ام اما توانایی کافی ورشدبهبودی وبلوغ کافی برای بودن دریک خدمت نداشته م وباعث شده که نه تنها موثرنباشم بلکه تمایلم هم کاسته شود  وازنظرمن تمایل ما باتوجه به درک وفهم ما وتوانایی ما ورشد بهبودی ما درنوع خدمت متفاوت میتونه باشه شاید دریک مقطعی  با درکی که داشتم  ومیزان تواناییم بمن واگذار میشد جلسه ای را غبار روبی کنم برای خودم سخت میدونسم وفک میکردم حتما باید درخدمات ساختار مسولیتی بزرگترداشته باشم تا بتونم موثرباشم وخدمت کنم   اما درمقطعی امروز هستم که واکس زدن کفش  همدردام هم برام همونقدر شورواشتیاق ایجادمیکنه که شایداز یک مسول کمیته فرعی بودن برام جذاب ترباشه  تمایل ما متغییرهست برحسب توانایی ودرک وفهم ما نسبت به ماهیت خدمت  و رشد معنوی ما  ومیزان توانایی مادرانجام یک خدمت
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 8. آیا تمایل جهت خدمت در بدنه خدماتی ما رو به افزایش است یا رو به تقلیل ؟امکان ارتباط - توسط حوریا ___Bu - ۱۴۰۱/۳/۱۶، ۰۱:۱۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان