امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.چه کارهای بیشتری میتوانم انجام دهم تا اصول این سنت رابهتر به عمل در آورم؟چگونه به
با درک این موضوع که خداوند بصورت انحصاری به من تعلق ندارد و ذهن و فکر من مرجع نهایی نیست و من فقط یک حق رأی دارم و نظراتم درک و فهم من از موضوع بوده و اکتسابی میباشد . باعث شده همیشه تسلیم وجدان گروهی یا همان خواست و اراده خداوند چه در گروه چه در زندگی شوم .
این سنت به من فهماند نظر و رأی تک تک اعضاء مهم بوده و من وظیفه دارم به آن گوش کرده و احترام بگذارم حتی اگر با ذهن و فکرم همسو نباشد همین احترام باعث محبت می شود . این فکر و رفتار من در ایجاد و یا برقراری رابطه خوب من با دیگران کمک زیادی می کند .   .
خدمت بدون چشمداشت در انجمن باعث شده ارتباطم با خود و نیروی برترم بهتر شود این تغییر دیدگاه کمک کرده روابطم را بصورت صحیح با دیگران تغییر دهم . رابطه صحیح باعث اعتماد میشود . این اعتماد و تغییر دیدگاه باعث شده در خدماتم بدون چشمداشت چیزی که به من داده شده بصورت صحیح ببخشم .
HH
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 11.چه کارهای بیشتری میتوانم انجام دهم تا اصول این سنت رابهتر به عمل در آورم؟چگونه به - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰، ۰۸:۵۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان