امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سؤال 5- آیا گروه شما نماینده‌ای به کمیته خدمات ناحیه محلی اعزام می‌کند؟ آیا گروه شما
بله – گروه با فرستادن نماینده و علل بدل از حمایت ساختار بهره‌مند می‌شوند.نظرات و ایده ها و مشکلات گروه را به ساختار منتقل می کند و با سایر گرو ها تبادل تجربه می کند از هدر رفتن انرژی، وقت، پول، منابع مالی و انسانی گروه جلوگیری کرده تا گروه‌ها تمرکز خود را بر روی هدف اصلی خارج نشود زیرا گروه‌ها قابلیت حل و فصل کردن مشکلات خود گروه را به تنهایی ندارند.
به خاطر کسب و تبادل تجربه و ارائه خدمات و بیان مشکلات و تبادل تجربیات گروه‌ها، هیئت‌ها و ساختار بین گروه‌های درگیر و تشنج‌زدایی خدمات شفاف و مسئولانه اعضای خدمتگزار.
وقتی نماینده هستم علیرغم ترسی که دارم حرکت می کنم و عمل می کنم و کارم را انجام می دهم و حرفم را می زنم و از هیئت نمایندگان راه کار برای گروه نمی اوریم تجربه می اوریم تنا گروه در مورد ان تصمیم گیری کند
قسمت دوم سوال :بله : به خاطر منافع مشترک و سنت هفتم و ایجاد سهولت جهت ارائه خدمات مانند چیپ و نشریات و سایر احتیاجات گروه ها به طور مرتب پول به کمیته خدمات اعانه می کند

مسئولیت اصلی هر گروه NA برپائی جلسات بهبودی می باشد.
تا پیام را مستقیم به معتادانی که هنوز در عذابند برساند.گروهها نیز نیرو و توان خود را در ساختار خدماتی جمع می کنند، تا اطمینان حاصل کنند ، خدمات دیگری مانند بیمارستانها، زندانها، توسعه نشریات و غیره به طور موثر و بدون انحراف ،گروهها از انجام مسئولیت اصلی شان ، ارائه گردند.
پاسخ
 سپاس شده توسط سعید ز ، sepher1877 ، ناظر9 ، ناظر10 ، حـمـیـد ، babak_s ، ناظر11 ، admin.a ، admin ، Amir_ash

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سؤال 5- آیا گروه شما نماینده‌ای به کمیته خدمات ناحیه محلی اعزام می‌کند؟ آیا گروه شما - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۱/۹، ۰۷:۲۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان