امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 1 : امروز من به چه چیزهای امید دارم ؟
(۱۳۹۸/۱۰/۲۴، ۱۰:۱۶ عصر)admin.a نوشته است:  امید 
سوال 1 : امروز من به چه چیزهای امید دارم ؟
بعد از کارکرد قدم یک و تسلیم شدن احساس یک خلا جدیدی کردم که متوجه شدم که در این برنامه جایی برای ساکن ماندن و در جا زدن ندارم این برنامه فقط حرکت رو به جلوست و با شرکت در جلسات امیدوار تر شدم به هر انچه که دست نیافتم از این به بعد با حرکت اصولی به هر انچه که صلاح باشد می رسم امید دارم بهترینها برایم اتفاق خواهد افتاد امید دارم همانطور که از وسوسه مواد رها شدم از نواقصم هم رها خواهم شد و به ازادی و آرامش می رسم.
من اول از همه به بهبودیم امیددارم

چون من وقتی وارد برنامه شدم با کلی درد و آشفتگی و با دنیایی از ناامیدی به برنامه آمدم ولی وقتی که دوستان بهبودیم را دیدم من هم امیدوار شدم چونکه آنها هم مثل من رنج و درد کشیدن وقتی رشد آنها را دیدم امیدم به برنامه بیشتر شد ، امید دارم که من هم می توانم مثل آنها رشد معنوی و مالی کنم ، امید دارم که می توانم با کمک برنامه پاک زندگی کنم و من باوردم به برنامه امیدهای زیادی پیدا کردم و دارم سعی تلاشم را می کنم که به چیزهایی که امید دارم برسم بشرطی که با اصول باشم و پایبند اصول باشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط سارا23 ، ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر۳ ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 1 : امروز من به چه چیزهای امید دارم ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۵، ۱۲:۴۴ عصر
RE: سوال 1 : امروز من به چه چیزهای امید دارم ؟ - توسط حمید8515 - ۱۴۰۱/۳/۴، ۰۴:۳۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان