امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 17 : باور من از شروع بهبودیم چگونه رشد کرده است ؟
من وقتی وارد انجمن شدم یک سری از مسائل واقعا واسم گنگ بود مثه باورکردن نیرویی که میتونه سلامت عقل رو بهم برگردونه،،اصلا باید ببینم پذیرفتم که احتیاج به برگشت سلامت عقل دارم؟ اصل روحانی روشن بینی در من هست اصلا؟
رابطه ی من با نیروی برتر طی فرآیندی قوی میشه به شرطی که ما باز باشیم و به مسائل پیرامون خودمون با دقت نگاه کنیم،،ما میتونیم پیشرفت دوستان همدردمون رو ببینیم،،از طرفی به کارتون خواب های محل زندگیمون هم نگاه کنیم،،ما میتونیم به کسایی که با اصول زندگی میکنن نگاه کنیم و به کسایی که جللسات رو شوخی گرفتن هم نگاه کنیم،،درک عمیق به این مسائل کمک زیادی میکنه تا بفهمم چقدر محتاج به باور قوی در مورد نیروی قوی تر از خودم هستم،،بالابردن دانش از طریق مطالعه نشریات،،مشارکت کردن،،تماس با دوستان همدرد و زندگی بر اساس اصول انجمن در رشد باور من تاثیر بالایی دارن،،قبلا فقط میخواستم پاک بمونم اما الان دیدم وسیع شده و این باور درمن به قدری باید رشد کنه که کیفیت بالایی از زندگی رو تو تمام مسائل تجربه کنم،،
پاسخ
 سپاس شده توسط بَرمک ، حـمـیـد ، Darush sistan ، آریا داریوش

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 17 : باور من از شروع بهبودیم چگونه رشد کرده است ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۱۰، ۰۸:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان