امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 36:زندگی من به چه طریق در زمان بهبودی تقییر کرده است ؟ ایا باور دارم تغییرات بیش
قبل از اینکه بخواهیم راجع به اصل روحانی روشن بینی  بگوئیم ابتدا لازم است متذکر شویم منظور ما از روشن بینی در اینجا اصطلاح عرفانی آن نیست که میگوید : ( روشن بینی  ؛  چشم سومی است که شخص در خواب  ،  و یا در بیداری ،  و یا با دیدن تصورات ذهنی اش ،  و یا با احساسش ( حس ششم ) ، اتفاقات ، آینده را می بیند و آنرا پیش بینی میکند . اصولا اینگونه روشن بینی ها اشراقی می باشند یعنی منظورم بیشتر پایگاه دلی  دارند  ) .
اما اینجا منظور ما از تعریف این پدیده اینستکه  : ( روشن بینی ؛ چشم سومی است که شخص در عقل و خرد خود بوجود میاورد و بر اساس استدلال ها و استنتاجات عقلی ، اتفاقات آینده را پیش بینی میکند ، در واقع می شود بیان کرد ، اینگونه روشن بینی ها مشائی می باشد ، یعنی بیشتر پایگاه عقلی دارد . ) .
حال برای  اینکه بخواهیم در باره روشن بینی صحبت کنیم مجبوریم ابتدا ، کمی راجع به ایدولوژی صحبت کنیم ، زیرا فرایند روشن بینی سرانجام می شود ، جهان بینی . 
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 36:زندگی من به چه طریق در زمان بهبودی تقییر کرده است ؟ ایا باور دارم تغییرات بیش - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۵/۴، ۰۸:۲۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان