امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 36:زندگی من به چه طریق در زمان بهبودی تقییر کرده است ؟ ایا باور دارم تغییرات بیش
قسمت اول )  ما  ، در طریق بهبودی ابتداء با ترک مواد مخدر به اعتماد بنفس خوبی دست پیدا کردیم  و همین مسئله باعث شور و شوق و امیدواری در ما شد و تمایل پیدا کردیم تا این طریق را ادامه بدهیم ، در طول این مسیر ما کم کم به روشن بینی دست پیدا کردیم و متوجه شدیم که بیماریم و واقعاً نیاز به کمک داریم ، درک این روشن بینی برای ما نقطه عطفی شد تا با استمرار در طریق بهبودی  روشن بینی خود را گسترش و آنرا عمیقتر  کنیم  ، لذا متوجه شدیم که باید از باورهای غلط خود دست برداریم و با ، باز گذاشتن روزنه های فکر خود به باورها و الهامات جدید و سازنده روی بیاوریم و از اصول روحانی که در برنامه های بهبودی فرا گرفته ایم آنها را در زندگی جاری کنیم ، واضح و مبرهن است ما در اثر این باورهای جدید و رعایت اصول روحانی فرا یافته توانستیم که در طریق زندگی خود تغییرات مثبتی بوجود بیاوریم  .  طریق و روش بهبودی باعث شده که ما  امروز در زندگی به آرامش نسبی دست یابیم .

قسمت دوم ) ما هنوز در ابتداء طریق بهبودی هستیم و مایلیم که این راه را ادامه بدهیم ، تغییرات ما هر چند خوب است ولی اصل روحانی روشن بینی به ما میگوید هنوز این تغییرات کافی نیستند ، در واقع ما امروز با روشن بینی در جریانی قرار گرفته ایم که احساس میکنیم نیاز به تغییرات بیشتر داریم ، زیرا باور داریم  این برنامه برای ما کار میکند ، همینطور که تا اینجا تغییر های کرده ایم معتقدیم تغییرات بیشتری هم بطور حتم بوقوع میپوندد ،  و لذا در این طریق نیاز به کمک راهنما داریم و همچنین باید قدمها را منظم و با صبر و شکیبایی کار کنیم و در جلسات حضور یابیم ، شکی نیست که تغییرات ما بر اساس آگاهی و دانش ما بوجود می آیند و ما هر چقدر دانش و سواد بهبودی خود را ارتقاء دهیم تغییرات در ما بیشتر و بهترشکل میگیرند .
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 36:زندگی من به چه طریق در زمان بهبودی تقییر کرده است ؟ ایا باور دارم تغییرات بیش - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۵/۱۱، ۰۵:۵۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان