امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟
در قدم دوم پی بردم که خلا ای در درون من است که رفتارهای ناعاقلانه‌ي من به علت همین خلا درونی از من سر می‌زند. نیرویی را جایگزین افکار معتادوار خود کردم و از او درخواست کمک نمودم تا بتوانم بر نقايصم غلبه کنم، در قدم دوم نیروهای منفی خود را شناسایی نمودم، نکته‌ي اساسی در قدم دوم امید است و انسان ناامید مرده است، زمان‌هایی که از خود احساس رضایت ندارم در انکار هستم، متوجه شدم که قدرتی وجود دارد که می‌تواند زندگی، دیدگاه، باورها، ارزش‌ها و تفکر مرا تغییر دهد. یکی از نشانه‌های عدم سلامت عقل، نداشتن آگاهی مثبت بود تمام آگاهی‌های من مخرب و منفی بود. در قدم دوم ایمان، باور، امید، فروتنی و تواضع اصول روحانی می‌باشد و لزومش کاملاً مشهود است. متوجه شدم که فرایند ایمان‌آوری برای رهایی از بسیاری از مشکلات زندگی کارآمد می‌باشد. باور کردم کسانی که در راه سلامت عقل قدم برداشته‌اند سلامت عقل به طور نسبی به آنها بازگشته و به من هم بازخواهد گشت، لحظه‌ای که پذیرفتم این بیماری با من است متواضع شدم. قدم دوم بعد از فرایند ایمان‌آوری مرا به سمت قدم سوم و درک شناخت بیشتر خداوند هدایت نمود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، admin ، حوریا ___Bu ، حسین یاری ، ناظر9 ، ناظر6 ، ناظر۸ ، ناظر۱۸

پیام‌های داخل این موضوع
سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط admin.a - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴، ۱۰:۳۵ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط shapor z - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸، ۰۷:۳۷ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰، ۱۰:۰۱ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط حـمـیـد - ۱۳۹۸/۱۲/۲۳، ۰۲:۰۲ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۲۸، ۰۹:۴۵ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۲، ۰۸:۴۲ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۵/۴، ۰۸:۴۳ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۴، ۰۸:۵۸ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۱۰، ۰۸:۲۵ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۵/۱۰، ۰۹:۰۳ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۵/۱۱، ۰۴:۲۸ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط بَرمک - ۱۳۹۹/۸/۲۰، ۰۸:۰۰ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط ssaeedg - ۱۴۰۰/۲/۲۱، ۱۰:۲۰ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Darush sistan - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰، ۰۴:۰۰ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط alireza1444 - ۱۴۰۱/۶/۲۹، ۱۱:۵۷ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Mehran270 - ۱۴۰۱/۸/۲۲، ۰۱:۲۰ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Mani35 - ۱۴۰۱/۹/۹، ۰۹:۱۵ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Mehran270 - ۱۴۰۲/۱/۱۷، ۰۸:۴۳ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط آرامش - ۱۴۰۲/۳/۲۵، ۰۷:۰۶ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط Darush sistan - ۱۴۰۲/۱۱/۱۸، ۰۴:۳۳ عصر
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط rezaiseven - ۱۴۰۳/۱/۱۶، ۰۹:۰۰ صبح
RE: سوال 49 : درک من از قدم دوم چیست ؟ - توسط امین ا - ۱۴۰۳/۱/۲۲، ۰۸:۵۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان