امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 15: آیا هرگز اعتقاد داشته ام که خدا باعث اتفاقات وحشتناک برای من شده یا اینکه م
سوال 15  ـ آیا هرگز اعتقاد داشته ام که خدا باعث اتفاقات وحشتناک برای من شده یا اینکه مرا تنبیه می کند ؟ آنها چه بوده اند ؟
همیشه دلیل مشکلات زندگیم را از بدو تولد تا مصرف و حتی مدتی بعد از قطع مصرفم را خداوند میدانستم.
تمام اتفاقات و مشکلاتی که برایم اتفاق می‌افتاد را نتیجه یا بازخورد رفتارهای اشتباهی که به واسطه مصرف موادمخدر یا بیماری اعتیادم انجام میدادم ، میدانستم . که از طرف خدا بصورت بلا یا مشکل برایم نازل میشد تا سزای اعمالم راببینیم یا انتقام عمل نکردن به اصولش مثلاً قرآن را میگیرد یا انتقام خسارت هایی که به دیگران وارد کرده بودم .
ولی امروز با آگاهی نسبی و درک جدیدی که از طریق اصول پیدا کرده‌ام و از آنجا که باورها و اعتقاداتم نسبت به خداوند تغییراتی داشته و هر روز هم در حال به روز شدن است شاید بتوانم بگویم اصلاً هیچ فکری بابت اینکه باعث مشکلات و اتفاقات زندگیم است را نداشته باشم .
چون آن اتفاقات یا بواسطه بیماری اعتیاد یا مصرف بوده یا بواسطه تصمیمات و رفتار اشتباه خودم .
HH
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20 ، ناظر۴ ، ناظر10 ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 15: آیا هرگز اعتقاد داشته ام که خدا باعث اتفاقات وحشتناک برای من شده یا اینکه م - توسط hosseinheydari84 - ۱۴۰۲/۱۱/۲۳، ۱۱:۴۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان