امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 : درک ما امروز از نیروی برتر از خود چه می باشد ؟
با سلام....
نیروی برتر یعنی منبعی که من برای ادامه برنامه تغذیه میکنم.
من در گذشته همیشه دنبال یک نیرویی میگشتم که بتواند زندگی کمبودهای احساس ، روانی ، و افکار مشوش مرا آرام کند که عموما به رفتارهای ناهنجار روی میاوردم. اما امروز با شناسایی منبع اون احساس و افکار و اعمال متوجه شدم عدم آگاهی از خود ، آموزشهای غلط ، نداشتن اعتماد به نفس و هدف........ (بیماری اعتیاد) باعث سقوط من شده بودند حالا کسب آگاهی ، آموزشهای صحیح(قدمها و مشارکت اعضاء) خودباوری و داشتن انگیزه و هدف تبدیل به نیروی برتر من در راستای یه زندگی توام با آرامش و سعادت شدند.
این نیرو دقیقا به اندازه فهم و درک من امروز من برایم کار میکند و هر چه بیشتر کنکاش میکنم ، صبر میکنم ، صحبت میکنم ، مشورت میکنم آرام آرام بزرگتر شده و در بُرهه از زمان کاربردش برایم متفاوت است.
نیروی برتر ۳ ویژگی از من میخواهد حقیقت/منبع انرژی/منبع آگاهی هر شخصی یا چیزی بتواند این ۳ ویژگی را در من پدید بیاورد نیروی برتر برایم کار خواهد کرد.
من که همه چیز و همه کس را خراب میکردم چع اتفاقی افتاده که امروز برعکس عمل میکنم؟آیا از من است؟
اگر امروز نیروی برتر و انجمن را از من بگیرند واقعا برای من چه میماند؟

نیروی برتر کمک میکند حرکت کنم بسمت رها شدن از هر چیزی که مرا در خودش حبس میکند و یا کرده است چه مواد باشد چه هر چیز دیگر.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 16 : درک ما امروز از نیروی برتر از خود چه می باشد ؟ - توسط بَرمک - ۱۴۰۰/۳/۶، ۰۴:۴۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان