امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 15 : اخیراًچه فرصت هایی جهت رشد برای من بوجود آمده اند ؟ ار آنها چگونه بهره برد
درمحیط کاروخانواده مورداعتماد واقع شده ام وطرف مشورت قرارمیگیرم واین باعث شده روابط خانوادگی کاری و اجتماعی بهتری پیداکنم واحساس بودن واحساس شادی داشته باشم.فرصت کاری خوبی پیداکرده ام که درحال بررسی شرایط وامکاناتم هستم ورزش رااصولی شروع کرده ام وروابطم خیلی خوب شده وبیشترکارهای نیمه تمامم راتمام کرده ام وروابط جنسی ام را هم درحدقابل قبولی اصلاح کرده ام درانجمن هم قدمهاوسنتهارادارم انتقال میدم وپیشنهادخدمت را حال چه پنل، چه گرداننده وچه خوشامدگو به هیچ عنوان رد نمیکنم وباعشق وصادقانه خدمت هایم راانجام میدهم هم حال خودم بهترمیشودوهم تجربیاتم رادرخدمت گروه قرارمیدهم.صحبت باتازه وارد که باعث میشودروز اولم رافراموش نکنم ودرمسیرم ثابت قدمترباشم فروتن شده ام وتسلیم زیباتری پیداکرده ام رابطه بهتری باخداوندپیداکرده ام وجدیدترین فرصتم جهت رشدم دربهبودی شروع به کارکردن صادقانه قدم هفتم است که روندباورهایم راقویترمیکند ومرادرمسیر بهبودی درحرکتی روبه جلو امیدوارتر نگه میدارد.

نشانه های خداوند را درجهت تغییرو رشدم هر روز میبینم وسعی میکنم باکمک ویاری اصول از موقعیت هایم بامشورت باراهنمایم بهترین وسالمترین استفاده را داشته باشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر9 ، ناظر11

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 15 : اخیراًچه فرصت هایی جهت رشد برای من بوجود آمده اند ؟ ار آنها چگونه بهره برد - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱، ۰۶:۴۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان