امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 16 : آیا باور دارم که فقط نیروی برتر می تواند کمبودهای مرا برطرف کند؟ یا سعی کرد
با گذشت زمان و به مرور در بهبودی دریافتم که خداوند تنها کسی بود که کمکم کرد تا اقدام به ترک اعتیاد و اعتیادم را گرفت .بارها خودم اقدام کردم چون من بودم نتوانستم پس باور دارم او می تواند مرا در برطرف کردن کمبودهایم یاری دهد به شرط تمایل به تغییر کردن خودم در زندگی و سعی بیشتر خودم و دعا کنم فروتنانه از او بخواهم که کمبود های اخلاقی مرا برطرف نماید ،من هیچگونه دخل تصرفی در آن ندارم .باور واعتماد به خداوند نیاز است . ولی خداوند بدون درخواست وتمایل من کاری برایم انجام نمی دهد .باید سعی خودم را بکنم .ایمان وباور دارم اگر خواست خدا را انجام بدهم و به او توکل کنم ،دعا کنم کمبود هایم برطرف می شود .سهم خودم را انجام دهم خداوند هم کمک می کند . البته با دعا ی تنهاهیچ کمبودی برطرف نمی شود .بلکه تمایل ما و انجام سهمم و خواست خداوند است که کمبودها رفع می گردد .و باید دنباله رو برنامه بهبودی و خواستن تغییر باشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر11 ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 16 : آیا باور دارم که فقط نیروی برتر می تواند کمبودهای مرا برطرف کند؟ یا سعی کرد - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱، ۰۶:۴۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان