امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 17 : آیا از اینکه کمبودهای من بلافاصله بعد از درخواستم برطرف نشده اند دچار بی
زمانیکه دچاربی حوصلگی میشویم یعنی ازتعادل خارج شده وبامرضمان داریم زندگی میکنیم که این مورد باعث میشودنسبت به قدمهاوجلسات ومسیربهبودی وفرآیندایمان آوری بی تفاوت شویم وبدتراینکه اززیرچتراصول روحانی فروتنی وصبر وتسلیم هم خارج میشویم.
من اطمینان دارم که خداوندبمن کمک میکندوراه رابمن نشان میدهدکه چگونه ازالگوهای رفتاری غلط استفاده نکنم وراه ومسیردرست راپیداکنم من فقط بایدحرکت کنم واین مسیر رابا امیدوایمان وصبر، وتسلیم وار ادامه دهم نبایدصبروامیدم راازدست بدهم وبایددر راستای این باوراقدام وعمل داشته باشم وازسر راه خداوندکناربروم ودست ازخودخواهی وخودمحوری هایم بردارم دنبال چراهانباشم بلکه چگونگی هارا دنبال کنم درمسیردرست باشم درست رفتارکنم ودست ازکنترل وقضاوت وسرزنش خودم ودیگران بردارم خودآزاری ودیگرآزاری نکنم تاخداوند کارش رابه وقتش انجام دهد من باید بااصل روحانی صبر زندگی کنم بایدشرایط موجودم رابپذیرم وظرفیت خودم رابالاببرم تاخداوندهم کمکم کرده وکمبودهایم راباصلاح خودش برطرف کند.من بخداوندقلبا اعتماددارم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، AMAN56

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 17 : آیا از اینکه کمبودهای من بلافاصله بعد از درخواستم برطرف نشده اند دچار بی - توسط Mohsen49 - ۱۴۰۱/۱/۲۷، ۰۹:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان