امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 20 : کدام یک از کمبودهای من در زندگی برطرف شده اند یا از قدرتشان کاسته شده ؟
باکارکردن این قدمها به این باوررسیده ام که بهبودی یک فرآینداست که به آهستگی وبه مرور اتفاق میفتد مهم پذیرش ورعایت اصول روحانی، اجرای آنهادرزندگی وحرکت روبه جلودرمسیربهبودی میباشد.باید روندایمان آوری برای هرروزتقویت شود.
برطرف شدن کمبودهایمان هم یک فرآینداست که بایدهمیشه آنرابا اقدام وعمل روبه جلودرحرکت نگه داشت.
خیلی ازکمبودهایم بواسطه خواست واراده خداوندوبااقدام وعملم برطرف شده وخیلی هاهم بواسطه حضورخداوند واجرای اصول روحانی برنامه درزندگیم وکارکردن قدمهاوداشتن صداقت ازقدرتشان کاسته شده است.
بعضی از کمبودهایی که برطرف شده اند ویاازقدرتشان کاسته شده است عبارتنداز:
فروتنی،نگاه به عیوب خودم،احترام به خودم ودیگران،میل به پیشرفت،ایمان وخدامحوری،گذشت ومثبت نگری، سخاوت وبخشش،وفای به عهد،رسیدن به اموروانجام آنهادراولین فرصت،اولویت بندی درکارها،شکرگزاری،خویشتن پذیری، صبر،رازداری،خوش زبانی وخوش اخلاقی،احترام به رای ونظردیگران، انتقادپذیربودن،خدمت به غیرازخودم، تحمل داشتن،حسن معاشرت،خیرخواهی، قناعت،شجاعت،صداقت،اززاویه بهتری به زندگی نگاه کردن،کمبودبرنامه ریزی درزندگی، مشورت کردن،به فکردیگران بودن،در خدمت خانواده بودن،شغل ودرآمدحلال داشتن ورسیدگی کردن به تعهداتم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin.a ، shapor z ، ناظر11 ، ناظر9

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال 20 : کدام یک از کمبودهای من در زندگی برطرف شده اند یا از قدرتشان کاسته شده ؟ - توسط sepher1877 - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱، ۰۶:۴۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان