امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11. فضاي بهبودي به چه معني است؟ به عنوان عضو يك گروه NA چگونه مي توانم باعث خلق يا حف
الف:
فضای بهبودی NA در سراسر جهان با حفظ اتحاد، همکاری و کمک به یکدیگر، سعی در رساندن پیام بهبودی به  یک دیگر معتادان داشته باشند تا تداوم برنامه بهبودی معتادان گمنام به رسمیت شناخته شده و مورد حمایت معنوی قرار گیرد.
تمرکز در معتادان گمنام بر روی مشکل اعتیاد است  نه یک ماده مخدر خاص. عضویت در این انجمن کاملا رایگان بوده ، هیچ شرط و شروطی ندارد و هر معتادی ، بدون در نظر گرفتن نوع ماده مخدر مصرفی ، عقیده، وضع مالی ، سن ، نژاد و جنسیت می تواند به معتادان گمنام بپیوندد و عضو انجمن باشد .
هر فرد معتادی که تمایل به قطع مصرف داشته باشد می تواند در جلسات NA شرکت کند

ب:
 شرکت در جلسات
 با مهربانی برخورد کردن با همدردان و خدمت گزاران
 خدمت کردن به اشکال و انواع مختلف
 کارکرد قدم های خود که باعث رشد روحانی من میگردد
 تراز همدردانم را نگرفتن
 حفظ گمنامی به هر طریقی که درک میکنم و میتوانم
 کارکرد سنت ها و مفاهیم که به من اجازه استفاده از اصول روحانی قدم ها در خدمت به همدردانم را میدهد
 شرکت در جلسات اداری و شرکت در فرایند شکل گیری وجدان گروهی
 دادن تجربه به همدردانم به هر طریقی که امکان داشته باشد و در صورت امکان راهنما شدن
 شرکت در جلسات باز و همایشها
 حمایت سبد سنت هفتم و کلا سنت هفتم
 خرید نشریات و مطالعه مداوم
 رعایت زمان مشارت کلامی در جلسات بهبودی
 خوش امدگویی مناسب و گرم به تازه واردین و مهمانانی که در گروه خانگی من شرکت میکنند

(۱۳۹۸/۱۱/۲، ۰۵:۱۱ صبح)admin.a نوشته است: 11. فضاي بهبودي به چه معني است؟ به عنوان عضو يك گروه NA چگونه مي توانم باعث خلق يا حفظ فضاي بهبودي شوم؟
الف:
فضای بهبودی NA در سراسر جهان با حفظ اتحاد، همکاری و کمک به یکدیگر، سعی در رساندن پیام بهبودی به  یک دیگر معتادان داشته باشند تا تداوم برنامه بهبودی معتادان گمنام به رسمیت شناخته شده و مورد حمایت معنوی قرار گیرد.
تمرکز در معتادان گمنام بر روی مشکل اعتیاد است  نه یک ماده مخدر خاص. عضویت در این انجمن کاملا رایگان بوده ، هیچ شرط و شروطی ندارد و هر معتادی ، بدون در نظر گرفتن نوع ماده مخدر مصرفی ، عقیده، وضع مالی ، سن ، نژاد و جنسیت می تواند به معتادان گمنام بپیوندد و عضو انجمن باشد .
هر فرد معتادی که تمایل به قطع مصرف داشته باشد می تواند در جلسات NA شرکت کند

ب:
 شرکت در جلسات
 با مهربانی برخورد کردن با همدردان و خدمت گزاران
 خدمت کردن به اشکال و انواع مختلف
 کارکرد قدم های خود که باعث رشد روحانی من میگردد
 تراز همدردانم را نگرفتن
 حفظ گمنامی به هر طریقی که درک میکنم و میتوانم
 کارکرد سنت ها و مفاهیم که به من اجازه استفاده از اصول روحانی قدم ها در خدمت به همدردانم را میدهد
 شرکت در جلسات اداری و شرکت در فرایند شکل گیری وجدان گروهی
 دادن تجربه به همدردانم به هر طریقی که امکان داشته باشد و در صورت امکان راهنما شدن
 شرکت در جلسات باز و همایشها
 حمایت سبد سنت هفتم و کلا سنت هفتم
 خرید نشریات و مطالعه مداوم
 رعایت زمان مشارت کلامی در جلسات بهبودی
 خوش امدگویی مناسب و گرم به تازه واردین و مهمانانی که در گروه خانگی من شرکت میکنند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ناظر۳

پیام‌های داخل این موضوع
RE: 11. فضاي بهبودي به چه معني است؟ به عنوان عضو يك گروه NA چگونه مي توانم باعث خلق يا حف - توسط Essi.toobchi - ۱۳۹۹/۴/۱۹، ۱۰:۲۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان