نظرسنجی: به نظر شما چه چیزی اولویت بهبودی را از بین میبرد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
نا صادقی به خود و دیگران و عمل نکردن به اصول روحانی
47.06%
16 47.06%
بی تفاوتی و بی حوصلگی و غفلت
29.41%
10 29.41%
احساس دانایی و توانایی کردن
14.71%
5 14.71%
تسلیم شدن در برابر وسوسه ها و نواقص
8.82%
3 8.82%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در شرایط بحرانی و دور بودن از جلسات چگونه پاکی خود را حفظ اولویت پاک بودن و بهبودی ر
سلام به دوستان همدرد
ابتدا به صورت فوری همه کارهاتو رها کن و به قول معرف آب دسته بزار زمین و یک تراز شخصی از نواقص و کمبود های اخلاقی و شخصیتیت بگیر و آن را برای راهنمای محترمت بخون .حضوری باشه خیلی بهتره ولی اگه نشد با تلفن و یا شبکه مجازی و غیره . بعد اقدام عملی کن برای ترک و این را بدان که نواقص، یک روزه ایجاد نشده که بخوای یک دفعه از شرّشون راحت بشی. کار و زحمت داره ولی به مرور راحت تر و شیرین تر میشه . قبل از اینها بدان که انجمن و خدایی که در آن قدرت داره و مهربونه و ناظر بر کارهامونه ، فقط منحصر به یک چارچوب و اتاق 4 ضلعی نیست . بلکه میتونی دیوار انجمن را به تمام وسعت همه دنیا، امتداد ببخشی و همه جا و همیشه خود را در انجمن و جلسه حس کنی و خدای خالق و قادر و مهربان را که رهات نمی کنه، ناظر بر اعمالت ببینی.
بعد از اینکه نواقصت را شناختی ، چند تا از گل درشت هاشو انتخاب کن و در یک دفتر یادداشت برنامه هفتگی بکش و آنها را در جدول قرار بده با روز های هفته و سعی کن تعداد تکرار استفاده از این نواقص را به مرور کمتر و کمتر کنی . در آخر روز هم، دوباره به دفترچه سر بزن اگر نسبت به دیروز بهتر شده بودی از خدا تشکر کن و اگر هنوز اسیر نواقص بودی از خدا راه نجات و هدایت طلب کن . اینگونه می تونیم روحانیت و بهبودی را ادامه بدیم و دنبال کنیم .
دو تا پیش نیاز مهم هم داره که یکی اینه که سعی کنیم در این روزها بیکار نباشیم.و دیگه اینه که بدونیم خدا بدون برنامه بشر را  نیافریده . از خدا بخواه تا راه رسیدن به برنامه های خودشو جلوی پات بزاره و قدرتی که اجرایش کنی.منو هم دعا کن
ممنون از اینکه این فرصت را به من دادید تا در این موضوع مشارکت کنم و به پرچونگی من توجه کردید. Heart
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، admin ، ناظر11

پیام‌های داخل این موضوع
crossdresser seks cartoons qwlc29 - توسط AbermotWep - ۱۳۹۹/۳/۲۷، ۰۱:۱۵ عصر
RE: در شرایط بحرانی و دور بودن از جلسات چگونه پاکی خود را حفظ اولویت پاک بودن و بهبودی ر - توسط علي91 - ۱۳۹۹/۱۰/۱، ۱۲:۱۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان