نظرسنجی: به نظر شما چه چیزی اولویت بهبودی را از بین میبرد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
نا صادقی به خود و دیگران و عمل نکردن به اصول روحانی
47.06%
16 47.06%
بی تفاوتی و بی حوصلگی و غفلت
29.41%
10 29.41%
احساس دانایی و توانایی کردن
14.71%
5 14.71%
تسلیم شدن در برابر وسوسه ها و نواقص
8.82%
3 8.82%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در شرایط بحرانی و دور بودن از جلسات چگونه پاکی خود را حفظ اولویت پاک بودن و بهبودی ر
[quote pid='2366' dateline='1582991372']
سلام مصطفی معتاد .شاکرو سپاس گذار خداوندم بخاطر اینکه بجای اینکه بخواد مُچم رو بگیری دستم رو گرفت 
حالم خوبه ولی احساسم یکم بالا پایین میشه دلیلشم اینه که بخاطر تعطیلی جلسات هست واقعا احساسم احساس
دلتنگی هست وابستگی به انجمن هست با راهنما وصل هستم روزی دوسه بار تماس دارم واحساسم میگم تاثیر داره 
ولی مثل جلسات نمیشه حقیقتن از وقتی جلسه تعطیل شده خیلی عصبی شدم بی اختیار داد میزنم و میریزم به هم
دوستان اگر امکانش هست راهنماییم کنین چون بعدازیک سال پاکی لغزش کردم والان حدود ۷۵ روزه که دوباره خداوند فرصت زندگی 
کردن بهم داد ممنون از همه شما
[/quote]
سلام آقا مصطفی پاکی تو بهت تبریک میگم داداش ایشالا همیشه پاک بمونیم اره بدون جلسات سخته میدونم  ولی شرایطفعلا  اینجوریه باید همه به هم کمک کنیم از مرحله رد شیم به سلامتی همین که با راهنمایت در تماسی و توی تالار مطلب می نویسی خیلی خوبه با دوستان بهبودی دیگه هم در تماس تلفنی باش و نشریات هم مطالعه کن Heart

پیام‌های داخل این موضوع
RE: با توجه به شرایط فعلی بسته بودن جلسات در بعضی شهرها (من چطور امروز اولویت پاک بودن و - توسط ناظر10 - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰، ۰۵:۲۶ عصر
crossdresser seks cartoons qwlc29 - توسط AbermotWep - ۱۳۹۹/۳/۲۷، ۰۱:۱۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان