امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایمان
Heart
پاسخ
اصل روحانی ایمان ،یکی از مهمترین  دستاوردهای  ما در روند بهبودی است، اما گاهی ممکن است از روی سهل انگاری  از مسیر بهبودی خود دور شویم ، ولذا میزان تمایل ما بدینوسیله کاهش یابد اما زمانیکه ما اصل روحانی ایمان  را بطور روزانه تمرین میکنیم ما را باز در مسیر خودمان قرار میدهد و لذا ، اصل روحانی ایمان ، باعث تداوم و بیشتر شدن بهبودی در ما می شود
پاسخ
سنت یازدهم میگه خط مشی روابط عمومی ما بنا بر اصل جاذبه است تا تبلیغ ، ما لازم است همیشه گمنامی شخصی خود را در سطح مطبوعات ، رادیو و فیلم حفظ کنیم” .

ما بعنوان یک عضو همیشه نگران هستم که به اندازه کافی برای معرفی معتادان گمنام وقت وانرژی نذاشته ایم وفراموش میکنیم کهnaبیش از 70ساله که رشد کرده تبدیل به یک NGOخوشنام شده، اصل روحانی ایمان به درک من کمک می کنه تا فقط باتوجه به خدمت در گروه وساختار و رعایت اصول در همه جوانب زندگیمna را با عملکردم در جامعه معرفی کنم تا بتونم خوشنامیnaرامرتفع کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط سالار44 ، فریبرز۶۵ ، omed44
کتاب چگونگی عملکرد
قدم اول؛

اگر بخواهیم بین یافتن یک روش زندگی جدید در NA و ادامه اعتیاد یکی را انتخاب کنیم، آنگاه بهبودی برای ما به تدریج جذابیت بیشتری پیدا می کند. 

ما به تدریج "دستاویزهای خود را کنار می گذاریم. این دستاویزها قسمتی از وجود ما هستند که تاکنون آنها را تسلیم برنامه نکرده ایم.

اکثر ما در اوایل پاک شدن خود دستاویزهایی داریم. با این همه، باید راه هایی را برای رهایی از آنها پیدا کنیم.
پاسخ
 سلام
من نتوانستم اما ما توانستیم. 
ایمان به این که انجمن با همکاری همدیگر و ایجاد جاذبه در رفتار و گفتار جواب می دهد... 
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان