امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6-چگونه از عضویت خود درNA جهت اعتبار و اختیار در مباحث مربوط به مسایل خارجی سود می بر
6-چگونه از عضویت خود درNA جهت اعتبار و اختیار در مباحث مربوط به مسایل خارجی سود می برم؟چگونه می توانم از درگیری نام NA در مسایل خارجی به خصوص هنگام استفاده از رسانه های اجتماعی اجتناب کنم؟
پاسخ
مسایل خارجی که به رساندن پیام ماتلاقی داردمارابه سمت ابزارعقایدمیکشاندمابه توافق رسیده ایم بااین سنت فقط درمورداصول بازیابی قدمهاوسنتهاومفاهیم ابرازنظرکنیم وازمسایلی که ماراازیکدیگردورمیکنددوری کنیم اعلام خنثی بودن وبی نظری خودرادرسطح فردی به جامی اوریم ومسایلی که به طورکلی خارج ازافق برنامه هامباشدپرهیزمیکنیم.ابرازعقیده یاطرف چیزی راگرفتن خلاف اصول رفتن است خارج ازحدومرزنبایدحرف بزنیم مثلادرمورددرمان اعتیادنظرندهیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ناظر20
الف)اگر از عضویت na بطور اصولی استفاده کنیم باعث میشه انجمن ما از بین نره .گاهی در روابط عمومی  و h&i سو استفاده کردن بطور مثال گرفتن زمین یا گرفتن وام که مغایر با اصول این سنت بوده 
گاهی در مورد کار یا درس خوندن در بهترین مدارس حتی با سرویس رایگان به اعصا اطلاع رسان پیشنهاداتی دادند .
این سوال میخاد یاد بده اولا این اتفاقات افتاده که بعنوان سوال مطرح شده.دوما بایست مواظب باشیم و گرفتار وسوسه نشیم .
ب)ما در حوزه رادیو و تلویزیون و مطبوعات تجربه کافی در بکارگیری این سنت رو داریم.ولی در حوزه اینترنت مشکل زیاد هست مثل :مطالب na و لوگو رو در پیج شخصی نمیزارم.عکس از جلسه بهبودی و کارگاه خدماتی و تولد و حتی راهنما و قدم خوانی در پیج شخصی نمیزارم.
مخصوصا اینستاگرام
یاد گرفتم na و راهنما و رهجو رو وارد فضای مجازی نکنم .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20
سلام
عضویت در انجمن یک اصل روحانی و برای کمک به خودم و پاک ماندن از مواد و نواقص است.مدتی بعد یاد می گیرم که تجربیات خودم را در این شرایط انتقال بدهم.حال اگر به منظور تایید طلبی یا تاثیر گذاشتن بخواهم از این پاکی استفاده کنم اول که باعث خسارت به خودم می شوم و در وحله بعد خسارت به بار می آورم و احتمال اینکه به سوء استفاده از اصول برسم نیز است.شخصیت پاکی و عضویت نباید جای اصول انجمن را بگیرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20
تنها هشداري كه سنت دهم به يك عضو جلسات معتادان گمنام مي دهد آن است كه وقتي ما در مجامع عمومي صحبت مي كنيم قبل از اينكه حرفي از دهن مان خارج مي شود آن را سنجيده و درباره اش فكر مي كنيم . ما بايد توجه كنيم در بعضي موارد مردم فكر مي كنند كه هرچه يك عضو جلسات معتادان گمنام مي گويد عقيده رسمي جلسات معتادان گمنام است . گاهي از اوقات حتي وقتي جلسه مزبور اصلاً در رابطه با جلسات معتادان گمنام نيست و يا عضوي كه صحبت مي كند صريحاً ابراز داشته كه عقايدش شخصي بوده و مربوط به جلسات معتادان گمنام  نيست ، باز هم مردم حرفهاي او را عقيده جلسات معتادان گمنام تلقي مي كنند
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر20

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان