امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4-چگونه تشخیص میدهم که چه زمانی باید خدمت کنم و چه زمانی باید از خدمت دوری کنم؟چه اتف
4-چگونه تشخیص میدهم که چه زمانی باید خدمت کنم و چه زمانی باید از خدمت دوری کنم؟چه اتفاقی می افتداگر بخواهم کارها را درNA بگردانم؟آیا تا به حال برای کنار رفتن از خدمت به آرامی مشکل داشته ام؟
پاسخ
هرفکرییااراده ای چه قویتریاضعیفتربایدباگروهدرمیان گذاشته شود.فیلترانجام خدمات درNAوجدان گروهی میباشددرهرسطحی خودسرانه وتکروی خودمختاری ممنوع وخاف سنت به حساب میاید.برای هرتصمیمی بایدصبرکنم عجله نکنم تاجلسه اداری بعدی بازگوکنم جلسه ساختاربعدی تامجوزان راازاعضا یانماینده هابگیرم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد ، ناظر2 ، ناظر10
قسمت اول:
رعایت اصل چرخش در سنت نهم میتواند مهمترین تصمیمی باشد که یک خدمتگزار میتواند بگیرد
گاهی بهتریت خدمت انجام ندادن خدمتی است که شرایط، تمایل و یا قدرت انجام آن را نداریم
با مشورت، دعا و مراقبه و گرفتن ترازنامه میتوان تصمیمات بهتری اتخاذ کرد.

قسمت دوم:
اگر منظور دخالت در انجام خدماتی است که فکر میکنم بدون من انجام آن میسر نخواهدبود. ویا خود را همه کاره یک گروه، ساختار و یا بدنه خدماتی بدانم در اصل هیچ کار مثبت و همراه با خواست نیروی برتر انجام نخواهم دادبلکه شرایط خدمتی را هم برای دیگران سخت خواهم کرد.

قسمت سوم:
بله
هنگامی که نیاز به تایید و یا تشویق داشته ام
زمانهایی که در کانون توجه بوده ام
برای فرار از مشکلات شخصی خدمت کرده ام
احساس ضعف و یا وابستگی کرده ام
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر2 ، ناظر10 ، حـمـیـد ، آریا داریوش
سلام
-چگونه تشخیص می دهم که چه زمانی باید خدمت کنم و چه زمانی باید از خدمت دوری کنم؟ در زمانی که شرایط بهبودی ام در راس باشد و توانایی پاسخگویی داشته باشم.
-چه اتفاقی می افتداگر بخواهم کارها را درNA بگردانم؟ این که بخواهم تنهایی و خود محوری نمایم که درست نمی شود باید مشورت کرده و صاحب اختیاری ننمایم.
-آیا تا به حال برای کنار رفتن از خدمت به آرامی مشکل داشته ام؟ نه سعی کرده ام که بهبودی را بر این قسمت زندگی مستولی نمایم.
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش
سلام

==چگونه تشخیص می دهم که چه زمانی باید خدمت کنم و چه زمانی باید از خدمت دوری کنم؟
من همیشه تمایل به خدمت دارم.و زمانی دوری می نمایم که از خدمت بخواهم استفاده شخصی ببرم وخلاف اصول انجام دهم وبه قدم ها پناه می برم.

=[b]=چه اتفاقی می افتداگر بخواهم کارها را درNA بگردانم؟[/b]
من نیاز به وجدان ندارم و همیشه آماده انجام دادن کارها در خدمات هستم.

[b]==آیا تا به حال برای کنار رفتن از خدمت به آرامی مشکل داشته ام؟[/b]
خیر- من سهمی دارم این سهم را انجام می دهم وزمانی که نیاز به من نباشد هم به کار دیگری می پردازم.
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان