امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14-آیاجنبه هایی در زندگی من وجود دارد که نیاز به برنامه ریزی بهتر داشته باشد؟آیا زندگ
آیاجنبه هایی در زندگی من وجود دارد که نیاز به برنامه ریزی بهتر داشته باشد؟آیا زندگی من با سازماندهی بیشتر یا سازماندهی کمتر بهتر خواهد شد؟آیا از روزمرگی اجتناب میکنم یا برعکس آن را می پذیرم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
بله جنبه هاي زيادي وجود دارد كه اگر برنامه ريزي مناسب نداشته باشد هرجمرج بوجود ميآيد مثل: كار، خريدخانه ،تربيت فرزندان ،درس
خواندن، تعميرات خودرو و....
قطعا براي پيشرفت يكي از ملزومات ، برنامه ريزي دقيق نسبت به توانايي هامون هست
امروز متوجه شدن كه در هر زمينه زندگي.كارهاي خدماتي.نياز به برنامه ريزي است. نظم.انضباط كاري باعث ميشود با اهداف خود بهتر سريعتر
برسيم.مشورت كردن.وقت و انرژي گذاشتن.همفكري.تقسيم مسوليتها همه در برنامه ريزي كنجانده ميشود. در كل براي هر هدفي نياز به
ديسيپلين.نظم وانضباط است همان سازماندهي ولي در اين سازماندهي عملكردي روحاني.يكسان برابر براي اعضا شكل ميگرد.پذيرش مسوليتها
و انها را صادقانه دنبال كردن.باعث ميشود.از روز مرگي دوري كنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
سلام

--آیاجنبه هایی در زندگی من وجود دارد که نیاز به برنامه ریزی بهتر داشته باشد؟ بله.من سال ها بدون برنامه وهدف بوده ام ونمی توانستم که یک کار را درست وبه موقع انجام دهم من برای همه زندگی ام نیاز به برنامه دارم.

--آیا زندگی من با سازماندهی بیشتر یا سازماندهی کمتر بهتر خواهد شد؟ بسته به شرایط انجام آن دارد.اگر بخواهم برای خودم سخت گیرانه کاری را انجام دهم مسلما مشکل خواهد بود.

--آیا از روزمرگی اجتناب می کنم یا برعکس آن را می پذیرم؟ این که همیشه بر یک مدار زندگی من بچرخد خوش آیند نیست و سعی می نمایم که این وضعیت را تغییر دهم ودچار روز مرگی وبی تفاوتی نشوم.
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، حـمـیـد
سلام

=قطعا برای هزینه های زندگی در اوضاع گرانی نیاز است که من برنامه و سازماندهی داشته باشم اولویت هایم را مشخص نمایم وبرای مسائل مالی نیز هدف گذاری داشته باشم -برای مشکلاتی که نسبت به قبل در زندگی بزرگتر می شود نیاز است هدف وبرنامه دیگری در نظر بگیرم...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان