امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-از این سنت چگونه در خارج از NA استفاده کرده ام؟اصول این سنت به چه روشهایی ممکن اس
از این سنت چگونه در خارج از NA  استفاده کرده ام؟اصول این سنت به چه روشهایی ممکن است مرا در افکار و  اعمالم راهنمایی کند؟
پاسخ
قسمت عمده بازخورد سنت نهم اموزش در خدمات  NAمي باشد و بخش ديگري إز ان به من مي اموزد كه در خارج إز  NAچگونه إز
أصول أين سنت بهره مند شؤم و فردي مسوليت پذير و انعطاف پذير باشم و سادگي را سرلوحه رفتارام قرار بدهم تا هر اتفاقي را خيلي پيچيده
و سخت نكنم و در روابطم اعتماد بنفس داشته باشم و سر بلند و با وقار زندگي كنم..
به دنبال رياست و حكومت نباشم به من ياداوري كرده احساس مسوليت نسبت به اجتماع خودم داشته باشم عشق و تمايل را در سادگي رفتار و
عملكردم داشته باشم احترام به ديگران و نظرات ..حركتي با فروتني و تواضع و نه بيشتر ديدن خودم و نه كمتر ديدن سرجاي خودم
اين سنت در خارج از  NAبه من كمك ميكند كه تعهد پذير و مسئوليت پذير و عضو موثر اجتماع باشم، فروتني پيشه كنم و تافته ي جدا بافته
نباشم، در كارهايم مشورت كنم ، پاسخگو باشم ، انتقاد پذير باشم ، خود خواه و خودشيفته نباشم و خودم را در راس همه چيز قرار ندهم
درمحل كار ويا كارهاي اجتماعي سعي كنم براي انجام كارها هميشه پيشتاز باشم وبا حس مسئوليت پذيري در مقابل كارهايم پاسخگو باشم واز
فرا فكني پرهيز كنم وقبل از هركاري با مشورت وكمك خواستن پيش برم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، حـمـیـد
سلام

=برای کارهایی که می خواهم انجام دهم برنامه ریزی نمایم برای مسائلی که نیاز به همکاری چند نفر است گروهی تشکیل دهم با وظائف مختلف واز هرکدام شرحی در مورد اون وظیفه درخواست نمایم و...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش ، حـمـیـد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان