امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروتنی
Heart
پاسخ
 فروتنی در سنت سوم یعنی درب جلسات ما به روی همه اعضا بازه و ما به همه بصورت یکسان خوش امدگویی میکنیم چه یک عضوی امروز مهمان باشه و یا با حالی خراب و احساسی بد و اشفته حال وارد جلسه میشه یا یک عضو ثابت گروهه عضو قدیمی و راهنمای خودم باشه فرقی نمیکنه همه بصورت یکسان بغل گرفته میشن و خوش امد گویی میکنیم چونکه شاید اعضای دیگری با انها همراه باشه یا اتفاقی با هم وارد میشن نباید اینها با احساس تفاوت وارد جلسه بشن و برعکس باید پرانرژی باشن چون در نحوه مشارکت کردن اینها تاثیر میزاره و مسئله دیگه بعد از اتمام جلسه به اعضایی که تنها نشستن و با کسی ارتباط برقرار نکردن حتما خودمون رو به انها نزدیک کنیم خوش امدگویی مخصوص و با انرژی که فکر کنه یک عمریه با هم رفیقیم و ارتباط موثری با انها برقرار کنیم تا با خاطره ای خوش جلسه رو ترک کنه ...
پاسخ
فروتنی در این سنت یعنی که ما خدا نیستیم و نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم که یک معتاد تا چه اندازه برای شنیدن پیام آمادگی دارد ما باید ترس و گیجی خودمان را در اولین مرتبه حضور در جلسات به خاطر بیاوریم ما نیازمند به کمک و تشویق یه همدیگر هستیم نه انتقاد وطرد کردن. آگاهی از نقایص و ضعف های خود همراه با تواضع و فروتنی و همچنین پذیرفتن خود به ما کمک می کند که درباره دیگران قضاوت نکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza1444 ، ناظر10
فروتنی درسنت سوم یعنی من بخاطرنواقصم وسوسهای خاص خودم وبیماریم دراینجاهستم وبقیه شایدازنواقص من رنج نبرندولی انهاهم ازبیماریشان درعذابندمن حق قضاوت انهاراندارم وهمانطورکه من بیمارم وکمبودهای خاص خودرادارم بقیه هم بهمین صورت ودرب جلسه بطوریکسان بروی همه اعضای طالب بهبودی بازاست
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان