امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عشق
Heart
پاسخ
وقتی به حرفای یه تازه وارد گوش میکنیم و یه فضای امن میسازیم در جلسه  و از قدم و سنت و گرفتن راهنما حرف نمیزنیم بیرون جلسه و اجازه میدیم تا رشد کنه . احساس همسانی و همدلی رو ایجاد میکنیم  .براش ی قهوه یا سیگار یا... میخریم .براش ی ادم مشتی  بی اصول میشیم تا باهامون بهش خوش بگذره تا فردا برگرده با تمایل بیشتر یا نصف شب ب زنگ هاش جواب میدیم یابه رهجو راهکار میدیم گوش نمیکنه دوباره بهش عشق میدیم .بطور کلی عشق بلاشرط به همه میدیم اونوقت این اصول رو بکار میبریم .
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۳
برداشت شخصی من از عشق در سنت سوم 
  در سال 1384وقتی وارد برنامه شدم تنها خانم بودم که تو جلسه  آقایون شرکت کردم هیچ کسی منو قضاوت نکرد و نگفت اینجا جای تو نیست من را به عنوان یک همدرد پذیرفتند و جنسیتم براش مهم نبود فقط میخواستن بهم کمک کنند هیچکسی بخاطرجنسیت عضویت هم باطل نکردند ازم نپرسیدن چند سالته و چی مصرف می کنیی؟ خونت کجاست؟ و بچه کی هستی؟ هیچ سوالی شخصی نپرسیدن  فقط بهم خوشامدگفتند وقتی مشارکت می کردم منو قضاوت نمی کردند و من احساس امنبیت میکردم و من را با عشق پذیرفته بودم تفاوتها کنار رفته بود و اون درد مشترک  و بهبودی فقط بود که ما را بهم پیوند زده بود  اینها را نمی‌دانستم سنت سوم وقتی باسنت سوم  آشنا شدم متوجه شدم تمام این اعضا داشتن سنت سوم و اتحاد را  رعایت می‌کردند و فقط تنها لازمه عضویت من تمایل بودو نذاشتن تمایلم خاموش بشه فقط خواستن شعله ورکنند.تمایل به خدمت داشتم به من نگفتند جنسیت شما با ما فرق میکند و خدمت نمیتوانیم بهت بدهیم منم  داشتم مثل تمام اعضا به طور مساوی  بهبودی ام را دنبال میکردم  جنسیت در انجمن معتادان گمنام واقعاً  وجود ندارد همدردی فقط وجود دارد .جنسیت فرقی نداره همه یکسان هستند دو تا مرجع  مشترک ما را به هم پیوند میزند بیماری اعتیاد و بهبودی  ومن به عنوان یک خانم که  ۱۵ ماه در جلسه آن شرکت  مختلط شرکت  می کردم هیچ وقت چنین تفاوتی رو ندیدم  این نشانه بهبودی اعضا بود که من را در کنار خودشون حفظ کردند منم یاد گرفتم که هیچ وقت کسی قضاوت نکنم و هر کسی خواهان بهبودی هست بتوانم کمکش کنم تو انجمن معتادان گمنام حضور داشته باشم .در کمیته های خدماتی خدمت کردم و مثل همه آقایون مسیر بهبودی ام را ادامه دادم چیزهای زیادی عملا در سنت سوم دیدم چقدر موج عشق تو این انجمن زیاد بود و من به عنوان اول خانم توی جلسه موندم ممنونم از اعضای که اصول روحانی سنت ۳ رعایت کردن منو قضاوت نکردن و عضویت و باطل نکردم و تمایل منو شعله ور کردند و احساس امنیت را به وجود آورد تا در جلسات حضور داشته باشند این تجربه واقعی ازسنت سوم بود                              باتشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط afshin918 ، ناظر۳
عشق

سلام داریوش معتاد
هیچ زمان در موقع مصرف معنی محبت.عشق و دوستی رو در مصرف و کمک به مصرف مواد می دانستم.در زمان مصرف من اگر کسی برایم مواد می داد عاشق حساب می کردم.زمانی که مواد کنار رفت و مصرف قطع شد و زندگی در معتادان گمنام شروع شد عشق را در پاک زندگی کردن و کمک یک دوست بدون سوء استفاده پیدا کردم.عشق یعنی اعضاء انجمن معتادان گمنام که به من کمک و دوستی را برایم معنی کردند.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳
عشق درسنت سوم برام یعنی دوست داشتن همه یکنواخت محبت بتازه واردوجاذبه بودن 
خوشرویی ولبخندباهمه اعضادرک مفهوم وحدت یعنی عشق عاشقانه بدون چشم داشت ونواقص درکنارهم بودن برای وحدت دررسوندن پیام وحفظ محیط امن وجذب تازه واردین تمرین عشق فروتنی وازخودگزشتگیه برامن
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان