امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گمنامی
Heart
پاسخ
گمنامی در اینجا بدون توقع بودن است. نمیدانم آنچه که می دهم چه می شود اما باور دارم که تکلیف من فقط این است که آن چه می توانم از وجود خودم جاری کنم.ماا متکی به خود هستیم اما فراموش نمی کنیم  که این خود فقط همان بیداری روحانی خودمان است.گمنامی می گوید پیام برای به همراه داشتن اصلا" هزینه ندارد و ما برای ابراز وجود پیام های بیداری روحانی نیازی به ابزارهای پرهزینه نداریم ساده ترین روش به کار بردن گمنامی همان فروتنی است. در سنت هفتم تقدیم کردن سهم خود از حفظ پاکی تا پول به سبد ریختن و خدمت و مشارکت همگی هم تراز و در یک میزان قرار دارند. نه تنها کاری ندارم که دیگران چگونه سهم خود را جاری می کنند بلکه ابدا با هیچکس رقابتی به راه نمی اندازم که گمنامی نادیده گرفته شود چرا که کسی در انجمن کم نمی گذارد که من بخواهم بیشتر از او تلاش کنم.هرکسی به سهم خود به حدتوان خود درانجمن درتلاش است .
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، عبدالرحیم_بوشهر ، حـمـیـد ، ناظر10 ، ناظر۳
گمنامی سنت هفتم یعنی برابربودن درکمک داوطلبانه بصورت سهم منصفانه من بعنوان یک عضوانجمن معتادان گمنام هرخدمت پول یاسهمی ک پرداختدمیکنم بدون توقع وطلبکاری انجام میشه ونسبت به اعضایی که نمیتوانندیادرشرایط نیستندبخاطرسهیم بودن دراعانه یاخدمت برتری ندارم من صاحب گروه نیستم من فقط وفقط یک عضوم میدانم پرداخت پول من درجهت ادامه وحفظ ورساندن بهترپیام بمعتاددرحال عذاب است همین
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، یاسی ، راکی ، ناظر۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان