امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروتنی
درک فروتنی در سنت هشتم برای من یک تجربه حفظ پاکی و بهبودی شخصی دارم که منحصر به فرده . این تجربه شخصی و داستان من هست که درصورت تمایل دراختیار دیگر دوستان همدردم قرار میدم انهم بصورت مساوی و رایگان . 
من در مورد مواد تشکیل دهنده یک دارو و تاثیرات آن چیزی نمیدانم ، نظری نمیدهم . من در مورد نحوه برخورد با یک معتاد درحال مصرف تجربه ندارم و اظهار نظر نمیکنم من در مورد نحوه سم زدائی و ترک فیزیکی تجربه ندارم اظهار نظر نمیکنم در مورد نحوه شرکت کردن در  جلسات،  دیگر اعضاء را کنترل نمیکنم در مورد نحوه کارکرد قدم و فرایند بهبودی دیگر اعضاء نظر نمیدهم و پاکی دیگر اعضاء را پیگیری نمیکنم درمورد ماندن یا نماندن دیگر دوستان انجمنی نظر نمیدهم . 
من در مورد دلایل لغزش یک عضو نظری ندارم  چون دراین مورد تجربه لغزش ندارم  . در مشارکتم از نشریات خود انجمن کمک میگیریم  از تشریح و بحث در مورد اصول انجمن پرهیز میکنم  ازتجربه شخصی خودم، داستان خودم به زبان ساده صحبت میکنم ...  خدماتی درانجمن است که نیاز به وقت روزانه و تخصص است اجازه میدهم دوستانی که شرایط دارند و تخصص دارند به عهده بگیرند و حق وحقوق خود را طبق شرایط دریافت کنند ...
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
فروتنی - توسط admin - ۱۳۹۹/۱/۵، ۰۹:۴۴ عصر
RE: فروتنی - توسط حـمـیـد - ۱۳۹۹/۲/۱۸، ۱۰:۱۷ صبح
RE: فروتنی - توسط sepher1877 - ۱۳۹۹/۵/۷، ۰۱:۱۵ عصر
RE: فروتنی - توسط Darush sistan - ۱۴۰۱/۷/۳، ۰۲:۰۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان