امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خواندن نشریات چگونه بر روی بهبودی من و روابطم با دیگران تاثیر گذاشته؟
خواندن نشریات چگونه بر روی بهبودی من  و روابطم با دیگران تاثیر گذاشته؟
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، Essi.toobchi ، eshgholi ، ssaeedg ، حـمـیـد ، ناظر14
با سلام اولین تاثیرش این بود که من رو خوانیم خیلی خوب شد علاقه پیدا کردم به خواندن کتاب کلمات جدید یاد گرفتم تجربه های رایگان به دست اوردم و اگردر مورد چیزی تجربه نداشتم به نشریات NA رجوع میکردم و با ذکر منبع به دیگر همدرد هام کمک میکردم و میکنم یاد گرفتم در اجتماع خیلی شمرده صحبت کنم از کلمات خوب استفاده کنم چون من ادم حرافی بودم و زیاد وراجی میکردم و بد دهن هم بودم خواندن نشریات تمام این تاثیرات رو رویمن گذاشت تا حدودی و بهم کمک کرد تا از مطالبی که با خون ودل ها خوردن به دست اومده بتونم خیلی راحت استفاده کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، sepher1877 ، eshgholi ، Nazer 5 ، حـمـیـد ، ناظر14
باسلام ودرودبراعضای انجمن معتادان گمنام ایران وسراسردنیابزرگترین منبع مابعدخداوندقادرمهربان نشریات مامیباشنداشنائی من بانشریاتNAقبل ورودبه انجمن معتادان گمنام باکتاب پایه بزرگ بودکه خیلی توافکارم برای قطع مصرف کمکم کردودربرنامه بامطالعه نشریات سطح اگاهی خودم رودربرابربیماری اعتیادبالاببرم بامطالعه نشریات تجربیات رایگان سایرهمدردام روبدست بیارم وسعی کنم درموردنشریات به روزبه روز باشم.
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، ناظر11 ، Nazer 5 ، حـمـیـد ، عباس23 ، ناظر14
مطالعه نشریات علاوه بر اینکه فن بیان رو در من قوی میکنه و اعتماد بنفس من رو بیشتر میکنه و معنی درست کلمات و مفاهیم برایم روشن میشه هر چقدر بیشتر مطالعه میکنم این کلمات در ذهن من میمونه و یه جاهایی جرقه میزنه و منو در مسیر درست هدایت میکنه یعنی نشریات نقش هدایتگری و راهنما رو داره
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، Nazer 5 ، حـمـیـد ، ناظر20 ، ناظر14
نشریات میتواند یکی از مرجع های مهم و مطمئن ما برای قوت قلب گرفتن در .دشواری های دوران بهبودی ، ورفتار سالم و درست در فراز و نشیب های زندگی باشد ،نشریات میتواند یکی از مرجعهای مهم و مطمئن ما بههنگام بروز مشکلات در مورد همه مسائل NA باشد.نشريات يكي از مهمترین ابزارهای انتقال پیام بهبودیانجمن ، مخصوصا در جاهایی مثل زندانها ، بیمارستان ها و نقاط دورافتاده ای است که ممکن است بهجلسات NA دسترسی نداشته باشند .مطالعه پیوسته و هرروزه نشريات ، باعث می شود معتاد در حال بهبودیهمیشه در مسير بهبودی باقی بماند و اگر احيانا از این مسیر منحرف شد ، این را تشخيص .دهد و دوبارهزندگی به روال برنامه را در پیش گیرد

اهمیت نشریات در بهبودی شخصی و خدمات جهت و سمت و سوی بهبودی مشخص می گردد بالا بردن آگاهی شخصی در مورد بیماری و بهبودی تبادل و آگاهی و انتقال تجربه و استفاده از تجربه های دیگران ارتباط سالم و صحیح برقرار کردن شناخت از نواقص شخصیتی تغییر خصيت و رشد روحانی راهنمای قابل دسترس شناخت خط مشی انجمن راهنمایی و راهکارهای مکتوب و عملی در فرآیند بهبودی ، خدماتی و اطلاع رسانی
پاسخ
 سپاس شده توسط eshgholi ، Nazer 5 ، حـمـیـد ، ناظر20 ، ناظر14
یکی از مهم ترین خواص خواندن نشریات
صحبت کردن درست در بهبودی بر اساس مفاهیم، سنت ها و اصول نهفته در قدم هاست.
در مشارکت ها و در صحبت با دوستان بهبودی، نشریات برای من چراغ راه بود.
چگونه صحبت کنم
از چه صحبت کنم
و زندگی و راه جدیدم را بر اساس چه چیزهایی نسبت به گذشته تغییر دهم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر۴ ، ناظر۱۶ ، ناظر20 ، ناظر14
با سلام
من فقط از تجربه شخصی خودم میگویم این که مطالعه نشریات به من کمک کرد بتوانم حرف زدن را یاد بگیرم برخورد درست تو جمع را یاد بگیرم کمک کرد من با اجتماع ارتباط برقرار کنم دیگر از واقعیتها فرار نکنم در مورد رفتار سالم در اجتماع و خانوادم به من آگاهی دادند نشریات کمک کرد از نواقصم کمتر یا اصلا ستفاده نکنم و این یعنی رفتار سالم من در اجتماع.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر9 ، ناظر۱۶ ، ناظر20 ، ناظر14
(۱۳۹۹/۴/۳، ۰۸:۴۶ عصر)ناظر4 نوشته است: خواندن نشریات چگونه بر روی بهبودی من  و روابطم با دیگران تاثیر گذاشته؟
باسلام علی معتاد               نشریات بمن اموخت که بفهمم     هرانچه میدانم هیچ نمی دانم  سپاسگذار خداوندم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر۱۶ ، ناظر20 ، ناظر9 ، ناظر14

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان