امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال8-این سنت چگونه به ماکمک میکندتاگمنامی رابهتردرک کنیم؟گمنامی چگونه کمک می کند تا
سوال8-این سنت چگونه به ماکمک میکندتاگمنامی رابهتردرک کنیم؟گمنامی چگونه کمک می کند تا این سنت را بهتر درک کنیم؟چگونه گمنامی را تحت شرایط این سنت به کار می گیریم؟
پاسخ
تبعیض قائل نشدن به من یادمیدهدکه ازخودخارج شده ودرقالب گروه به پیام رسانی کمک کنم گمنامی دراین سنت به این معنی است که اعمال ماازحرفهایمان مهمتراست تایک معتاداحساس تعلق کند.گمنامی کمک میکندتاپیام به تمامی اعضای حاضردرگروه رسانده شود.گمنامی کمک میکندتابدون چشم داشت پیام رابرسانیم وکارگروهی شکل گیردوکمتراشتباه کنیم.
پاسخ
گمنامی در سنت 5 کمک میکنه برابری را در انتشار پیام رعا یت کنم .گمنامی کمک

میکنه تا پیام NA مهمتر باشد تا پیام رسانها ،، گمنامی کمک میکند برابری در راه های پیام رسانی در گروه ها رعا یت شود یعنی هیچ گروهی بر گروه د یگٌر ارجح نیست بخاطر قدمت و تعداد و قدرت سبد پولش...
پاسخ
(۱۳۹۹/۴/۸، ۰۷:۰۰ عصر)ناظر 6 نوشته است: سوال8-این سنت چگونه به ماکمک میکندتاگمنامی رابهتردرک کنیم؟
رشته ای که باعث اتحاد و بقای ماست سنت پنجم است که باعث میشود
تمرکز بر سر هدف اصلی از دردسرهای که در مسیر رساندن پیام به معتاد در حال عذاب است از ما محافظت میکند.
گمنامی یعنی صرفنظر کردن از تفاوتهای ظاهری ما با دیگران که در مقابل هدف اصلی مان ناچیز به نظر می آید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان