امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال6-چگونه میتوانیم نیازهای اعضائی که درحال حاضربه جلسات نمیایندویاکسانی که دراینده
سوال6-چگونه میتوانیم نیازهای اعضائی که درحال حاضربه جلسات نمیایندویاکسانی که دراینده به مامیپیوندندرادرنظربگیریم؟آیا می توانیم بر روی هدف اصلی خود تمرکز کنیم ودر حال خواهان بر طرف کردن نیازهای معتادان بیشتری باشیم؟چگونه می توانیم به معتادانی که از لحاظ جسمی قادر به شرکت در جلسات نیستند دسترسی داشته باشیم؟
پاسخ
نیازهای اعضای درحال حاضرکه به جلسات می ایندودراینده خواهندامدبستگی داردبه احساس مسئولیت دربرابرامانتی است کهدرنزدماگذاشته است خدمت به اعضا وحمایت ازجلسات رابطوریکسان به اجرا بگذاریم کمیته ها وهیئت های خدماتی دررساندن پیام بیشتربه ماکمک میکندهمانطورکه مادربدست اوردن بهبودی به تنهایی عاجزیم به همان شکل گروه هم به تنهایی بدون کمک بدنه های خدماتی عاجزخواهندبودونمیتواندبه روی هدف اصلی متمرکزشود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر11 ، ناظر9 ، عباس23 ، حوریا ___Bu
تمرین اصولی مانند
اصل روحانی دوراندیشی.
روشن بین بودن.
تمرکز بر روی منافع مشترک و سنت پنجم.
در نظرداشتن خیر جمع در هنگام گرفتن تصمیمات.
پرهیز از خودمحوری و خودخواهی.
پاسخ
 سپاس شده توسط حوریا ___Bu
سلام

همان طور که نیاز خودم را در پیشنهادات جلسه اداری مطرح کرده ام .من زمانی که می خواهم به فکر دیگران باشم نیازهای خودم را در اولویت قرار نمی دهم.
هدف همین است که نیازهای معتادان را در نظر بگیریم.دسترسی آسان به جلسات قابل دیدی بودن گرداننده ونشریات بیشتر دادن چیپ و...
نیازهای مضاعف برای این چاپ شده ما می توانیم کتاب دیداری را برای ناشنوایان بدهیم و کتاب بریل را برای نابینایان-در زمانی که عضوی از نظر جسمی مشکل دارد با دادن نشریات وسرکشی دورهایی به عضو ناتوان می توان این خدمت را انجام داد.
پاسخ
 سپاس شده توسط حوریا ___Bu
سلام
چگونه اعضا قبل از به فکر آمدن من بودند؟ 
باز نگه داشتن درب جلسات و گرفتن راهنما و کار کردن قدم ها که تجربیات خود را انتقال بدهند تا اعضا جدید هم بتوانند بهبودی خود را دنبال کنند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان