امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال7-تصویراجتماعی ماچه رابطه ای باهدف اصلی مان دارد؟چرا مهم است که ما بطور مستمر پیا
سوال7-تصویراجتماعی ماچه رابطه ای باهدف اصلی مان دارد؟چرا مهم است که ما بطور مستمر پیام را از یک جامعه دیگر از یک کشور دیگر  ودر سراسر جهان برسانیم؟
پاسخ
مابایدمراقب رفتاراعمال وگفتارمان باشیم تااین پیام رادرتمام امورزندگی اجرائی کنیم وقتی که ازنظرکرداررفتارواعمال منفی گذشته به مثبت امروزتغییرکندمیتواندحامل پیام درجامعه باشدتاقابلیت استفاده ازتجربه های دیگران راپیداکنیم.
پاسخ
(۱۳۹۹/۴/۱۱، ۱۱:۰۷ صبح)ناظر 6 نوشته است: سوال7-تصویراجنماعی ماچه رابطه ای باهدف اصلی مان دارد؟
پیام معتادان گمنام این است:" یک معتاد - هرمعتادي - می تواند مصرف مواد مخدر را قطع کرده و میل به مصرف را از دست بدهد و راه جدیدي براي زندگی پیدا کند.
"روابطی که با جامعه برقرار می کنیم ما را قادر می سازد به طور گسترده این پیام را به مشارکت بگذاریم تا بدین وسیله کسانی که به برنامه بهبودي مان نیاز دارند ، بتوانند ما را پیدا کنند. ما خدمات روابط عمومی را براي ارتقاء اعتبار و آگاهی نسبت به برنامه NA
انجام می دهیم. ما آشکارا و به گونه اي گسترده این پیام را با اعضایی که قرار است در آینده به ما بپیوندند ، جامعه و حرفه اي ها ، به مشارکت می گذاریم. ایجاد روشی جذاب و روشن در این کوشش ها به ما کمک می کند تا روابط خود را با کسانی که خارج از انجمن هستند ، توسعه بخشیم.
بوجود آوردن تعهد در این گونه
روابط و پایبندي به آن ، می تواند به پیشبرد هدف اصلی ما کمک کند.
اصول روحانی قدم ها ، سنت ها و مفاهیم در پیگیري اهداف روابط عمومی و فعالیت هاي ما براي بالا بردن
وجهه و تصویر عمومی NA به ما کمک می کند
پاسخ
سلام

هرزمان من به عنوان عضو انجمن در مکان زندگی ویا محل کار رفتاری مناسب داشته باشم پیام انجمن رسانده می شود.تغییرات اجتماعی باعث می شود تا دیدگاه عموم به من که عضو انجمن هستم با نگاهی مثبت باشد.
پیام ما فراگیر باید باشد-هدف ما همین است که بتوانیم به دیگران فرصت دریافت پیام انجمن و زندگی در انجمن را بدهیم واین نیز فقط با رساندن این پیام شکل می گیرد.
پاسخ
سلام
هیچ کار یا وظیفه بی ارزشی در معتادان گمنام وجود ندارد .اگر تازه واردی به جلسه برود و آن را خالی ببیند دیگر اینکه ما چندکمیته خدماتی مهم نیست زیرا آن معتاد پیام را دریافت نخواهد کرد.
(روح سنت ها)
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan
سلام
وقتی رفتارهایی مخالف عرف جامعه انجام دهم قطعا نسبت ان را در جامعه به انجمن می دهند و باید من بتوانم در جامعه خوب رفتار نمایم تا نگاه مثبت جامعه انجام شود و پیام باید انجمن رسانده شود.
رساندن پیام تعطیل پذیر نیست و توقف ندارد رساندن پیام برای دسترسی به معتاد در حال عذاب همیشه باید ادامه داشته باشد.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان