امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 3:در این گروه به چه روشی جهت هزینه کردن پول تصمیم گیری میشود؟ماجهت پیشبردهدف اصل
سوال 3:در این گروه به چه روشی جهت هزینه کردن پول تصمیم گیری میشود؟ماجهت پیشبردهدف اصلی به چه چیزهایی نیاز داریم؟چگونه میتوانیم تفاوت بین خواسته ها ونیازهایمان را تشخیص دهیم؟ایاماذمسئوانه خرج میکنیم؟
پاسخ
الف:
در جلسات اداری گروه با گرفتن رای وجدان توسط اعضا برای اهداف گروه و  NAو ایجاد تنوع و جذب شدن تازه
وارد.درجلسات اداری ابتدا مخارج گروه(پذیرایی،اجاره مکان،هزینه اب وبرق وگاز،چیپ وپمفلتهای خوش امدگویی برای
هدیه به تازه وارد)حساب میشه ومابقی موجودی سبد با رای وجدان گروه توسط نماینده هابه شورا برده میشه.
قسمت ب:
به اتحاد و همدلی و پشتکار حمایت ،تعهد ،مسولیت پذیری و رعایت کردن اصول برنامه که به نوعی ما را در این پیشبرد
کمک بسزایی میکند.برگزاری جلسات بهبودی در زمان ومکانی مشخص،تازه وارد،مشارکت
اصولی،خدمتگذارمورداعتمادازدل گروه،پول وایده های گوناگون نیاز یک گروه هست.
قسمت پ:
همانطور که در قسمت اول گفتم خواسته ها باید بر اساس منافع جمعی در سنت یکم باید اتفاق بیفتد یعنی خواسته گروه نه
شخص ، منافع مشترک ابزاریست برای اینکه من خودمحوری های خودم رو بیشتر و بهتر بشناسم و اینکه دیگران را
بهتر ببینم و این امر در بحث و گفتگو کردن در جلسات اداری و پیشنهادات و نظرات رو بر اساس اهداف و پیشبرد
برنامه انجام داد و حمایت کردن همدیگر و پافشاری نکردن روی خواسته ها و نیازهای خودم و اون چیزی که گروه
تصمیم گیری می کند حتی امکان دارد گروه خواسته و نیازهای خود را بر اساس تصمیم گیری اشتباه پی ریزی کند.
پاسخ
☑️در جلسات اداری با دادن پیشنهاد و تصمیم سازی و تصمیم گیری
☑️انتخاب خدمتگذار مورد اعتماد
☑️در اختیار گذاشتن تنخواه جهت هزینه کرد خدمتگذاران
☑️مشخص بودن وایل هزینه کرد و مبلغ مورد نیاز آن و اینکه چه کسی آنرا انجام خواهند داد
☑️در گروه ما هیچگاه پیشنهادات مالی بدون سقف و مدت زمان و شخص کننده کار به لای گذاشته نخواهد شد.
مهمترین چیز پیامی است که میرسانیم بدون آن دلیلی برای بقا نداریم
عضو خدمتگذار
مکان جلسه
نشریات
فضایی امن جهت انتقال پیاممان
و چیپ و ... در مراحل بعد

ج)چگونه میتوانیم تفاوت میان خواسته ها و نیازهایمان تشخیص دهیم
✔️ترازنامه گیری
✔️ارزیابی صادقانه نیازهایمان
✔️بودجه بندی منابع
✔️در نظر گرفتن کسانی که هنوز به ما نپیوسته اند
پاسخ
سلام
بودجه گروه باید بر اساس نیازهای گروه تنظیم بشود و اگر لازم باشد باید مقداری جهت مواقع خاص در نظر گرفته و نیز بهترین شرایط خرید و تخفیف برای نیازها در نظر گرفته شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، عبدالرحیم_بوشهر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان