امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 28: امروز در چه زمینه هایی در زندگی مشکل دارم ؟
سوال 28: امروز در چه زمینه هایی در زندگی مشکل دارم ؟
پاسخ
منظور این است آیا هنوز بعضی از
نقایص روی شما تاثیر دارند و هنوز
اجبار به استفاده از آنها در شما دیده
می شود که برایتان در زندگی مشکل
ساز هستند..

نقایصی چون : تایید طلبی ، کنترل و
قضاوت ، عدم مسئولیت پذیری ، لذت
جویی ، زود رنجی ، نداشتن تعادل ،
افراط و تفریط ، ترس ، ماسک زدن ،
عدم صداقت ، غرور ، خودمحوری ،
طمع ، خشم و ...

مشکلات(درونی و بیرونی)

مشکلات درونمان را با راهنمایی و
کمک نیروی برترمان و جدیت و پشتکار
در اصول برنامه و قدم ها می توان حل
نمود..

مشکلات بیرونی را با برنامه ریزی ،
هدفمندی و مسئولیت پذیری خودمان..!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ssaeedg ، حـمـیـد ، masoud1986
امروز هم مشکلات من به کلی بر طرف نشده گاهی کم رنگ تر و گاهی پررنگ تر از دوران مصرف  نمود میکند   باید پذیرفت که زندگی  همیشه دارای  یک سری مشکلات و چالش ها می باشد . حل کردن مشکلات و چالش ها و فرار نکردن از ارکان بهبودی می باشد . 
گاهی مشکلی وجود ندارد و این افکار من است که تبدیا به رفتار شده و مشکل می آفریند . یک سری از مشکلات ما واقعی هستند و می توان آنها را دور  یا زود  بر طرف کرد .
ولی مشکلاتی  که در افکار و در احساسات ما و در عواطف ما ریشه دارند به زودی قابل حل نیستند  وما می توانیم به وسیله برنامه بهبودی آنها را کنترل کنیم 
پاسخ
زندگی به روال برنامه هم که باشد
و هر چه قدر هم که در بهبودی پیش برویم
باز هم بعضی از جنبه های بیماری ما ممکن است همچنان روی ما تاثیر بگذارند
پس باید روزانه مراقب عمل از روی بعضی از نواقص مان باشیم
و به موقع به آنها رسیدگی کنیم
و برای برطرف شدن آن نواقص از نیروی برترمان درخواست کمک کنیم
تا کمبودهای اخلاقی ما را برطرف نماید
پاسخ
سلام امروزدرزمین های تنبلی نسبت به کارم منتظریک اتفاق عالی میگردم باحق به جانبی که من خوبم کارم درسته خوب جلوه دادن خودم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
سلام داریوش معتاد
احساسات و رفتارهایی که بر اثر عجله در کارها دارم- به دنبال درمان رفتن و کارهای درمانم انجام دادن ترس و نا امیدی دارم و همیشه نگران وضعیت در مراجعه بعدی هستم.تماس با راهنما و کار کرد قدم و شرکت در جلسه به من کمک می کند تا بهتر زندگی کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
در رابطه هایی که مطابق الگوهای تعریف شده من نیستندوبا کسانی روبرومیشوم که اتوماتیک حال واحساسم خراب میشود،گاهی اوقات که بیماریم فعال میشودویادچاروسوسه میشوم، لذت طلب که میشوم تمرین اصول هم برایم سخت میشود وحتی گاهی اوقات اصول راکلأفراموش میکنم.

زمانی که بامرضم زندگی میکنم وازاین بیماری مرموز ولاعلاج ونواقصی که دارم لذت میبرم زمانیکه از اراده شخصی وخودمحوریم استفاده میکنم،وقتی که اسیر افراط وتفریط میشوم وقتی که دست از فروتنی برمیدارم وناصادق میشوم ودچاریأس وناامیدی میشوم، وقتی که حس میکنم منافع وامنیت هام درخطرهستند،وقتی که دچار افکار بحرانزامیشوم ویازمانیکه باری به هر جهت زندگی میکنم ودریچه افکارم بسته میشودوتنفر ورنجش هایم بالامیزند در زندگیم دچارمشکل میشوم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
باید پرسید در چه زمینه هایی مشکل ندارم اصلا وجودمن افکارمن رفتارمن وکلا من خودمشکلم.دیشب تا صبح خوابم نبرد سرم صدا میدهد نمیدونم چمه.سروصاحاب هم نداریم.میخوام ازدواج کنم.احساش بیکسی تنهایی وغربت میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10
در همه زمینه های زندگی وقتی از بیماری استفاده کنم به مشکل میخورم و همیشه باید بدانم که راهنما می تواند کمک بزرگی در این زمینه به من بدهد.
پاسخ
سلام

--در زمینه خدماتی ام نیازمند تامل وتفکر ومشورت بیشتر هستم که اکثر مواقع بابت آن بعضی اعضاء رنجش می گیرند ودست به رفتارهای نامعقول می زنند...
پاسخ
امروزتوخرج کردن مشکل دارم توبرنامهدنویسی
هم همینطورگاهیدتوبروزاحساسات مشکل دارم
درضمن امروزفراموشی شدیدی راتوخودم حس کردم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
رسیدگی به بیماری و تنبلی دارم 
نقص تنبلیم و رسیدگی به جسمم زیاده
هنوز هم احساساتم به عقلم غلبه میکنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد