امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 42: امروز چگونه در خدمت دیگران بودم ؟
سوال 42: امروز چگونه در خدمت دیگران بودم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Essi.toobchi ، محمدمهدی ۱۲ ، حـمـیـد ، hooria ، عبدالرحیم_بوشهر
مسئولیت پذیری و تعهدمان نشانگر
خدماتمان است ، مسئولیت و تعهد 
در قبال خانواده ، کار ، اجتماع و
همدردانمان..

( مثال )همدردانمان
از همان ابتدای ورودمان به برنامه.
همانطور که دیگران و راهنما بودن 
هیچ چشمداشت و انتظاری در خدمت 
ما بودند که پاک بمانیم ما نیز چنین 
می کنیم و هر روز سعی می کنیم با
انتقال تجارب بدست آورده خود به
دیگران خدمت کنیم ، البته فقط با
زیربنای عشق.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، hooria ، عبدالرحیم_بوشهر
خدمت قبل ازاینکه حال آنهاراخوب کند حال واحساس خودمان رابهترمیکند.
همیشه سعی کرده ام اگرخدمتی دارم انجام میدهم،صادقانه،باعشق وبدون شک وشبهه باشدرابطه ام بادیگران همیشه خوب بوده وسعی کرده ام درروابطم وخدمتی که میکنم خدارادرنظرداشته باشم،همیشه سعی کرده ام درخدمت کسانی باشم که نیاز به خدمات من داشته باشند.دیگراز روی زور واجبار وظاهرسازی به کسی خدمت نمیکنم. در خدمت،ازجان ودل،وروح وروانم مایه میگذارم،باوقت گذاشتن وخدمت کردن از زندگی وعمرم مایه میگذارم، پس سعی میکنم وقت وعمرم رابیهوده هدرندهم وروحیه عشق ومحبت وهمدلی رادر خودم تقویت کنم.امروزه اگرنتوانم خدمتی بکنم لااقل دیگرخسارتی نمیزنم واعتمادی راازبین نمیبرم.
پاسخ
سلام با وقت زمان گذاشتنم وگوش دادنم به مشارکت دیگران در اختیار گذاشتن تجربه ام
پاسخ
داریوش معتاد
با کمک به خودم و رفتار درست یکی از راهای من برای خدمت به دیگران است.احترام گذاشتن.اهمیت قائل شدن و گوش دادن به دیگران و شرکت در جلسه .
پاسخ
 سپاس شده توسط hooria ، عبدالرحیم_بوشهر ، حـمـیـد
همیشه گفته ام زیباترین ومهمترین خدمت به دیگران،بهترین وقشنگترین خدمت به خودمان است،
همیشه سعی کرده ام اگرخدمتی دارم انجام میدهم،صادقانه،باعشق وبدون شک وشبهه باشدرابطه ام بادیگران همیشه خوب بوده وسعی کرده ام درروابطم وخدمتی که میکنم خدارادرنظرداشته باشم،همیشه سعی کرده ام درخدمت کسانی باشم که نیاز به خدمات من داشته باشند.دیگراز روی زور واجبار وظاهرسازی به کسی خدمت نمیکنم. در خدمت،ازجان ودل،وروح وروانم مایه میگذارم،باوقت گذاشتن وخدمت کردن از زندگی وعمرم مایه میگذارم، پس سعی میکنم وقت وعمرم رابیهوده هدرندهم وروحیه عشق ومحبت وهمدلی رادر خودم تقویت کنم.امروزه اگرنتوانم خدمتی بکنم لااقل دیگرخسارتی نمیزنم واعتمادی راازبین نمیبرم.
کلیدورودبه دنیای خدمت عشق است، عشقی بلاشرط وبلاعوض وبدون توقع، چه در انجمن،چه درخانواده وچه در جامعه
پاسخ
 سپاس شده توسط عبدالرحیم_بوشهر ، حـمـیـد
سلام
سفارشاتی که در خانه بوده و باید انجام می دادم.بازی کردن با فرزندانم.گوش دادن به یک عضو.تماس با راهنما .شرکت در جلسه.
پاسخ
*مسئولیت پذیری و تعهدمان نشانگر خدماتمان است.*

*مسئولیت و تعهد در قبال خانواده ، کار ، اجتماع و دوستان بهبودی*

*از همان ابتدای ورودمان به برنامه .

*همانطور که دیگران و راهنما بودن هیچ چشمداشت و انتظاری در خدمت ما بودند که پاک بمانیم ما نیز چنین می کنیم و هر روز سعی می کنیم با انتقال تجارب بدست آورده خود به دیگران خدمت کنیم ، البته فقط با زیربنای عشق.*

همیشه گفته ام زیباترین ومهمترین خدمت به دیگران،بهترین وقشنگترین خدمت به خودمان است،
کلیدورودبه دنیای خدمت عشق است، عشقی بلاشرط وبلاعوض وبدون توقع، چه در انجمن،چه درخانواده وچه در جامعه.?
پاسخ
تجربه قدم خودموتوگروه راجع ب موضوع گفتم
بتازه واردی شماره دادم وباوجوداحساسات سنگینی
که داشتم همچنان باشادی ولبخندهمجاظاهرشدم
احوال همروپرسیدم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
سلام

- پاسخ دادن به خطوط تلفنی- نوشتن نیازهای گروه-کمک به خدمتگذاران ساختار خدماتی...
پاسخ
سلام

= بله

=از نظر خدماتی کارهای مربوط به خطوط تلفن را انجام داده ام

= در یک برنامه داوطلبانه نیز شرکت نمودم...
پاسخ
 سپاس شده توسط آریا داریوش
غذامو با عشق درست کردم
دخترم ازم درخواست کرد تو کارهای خونه کمکش کنم منم با عشق انجامش دادم 

سرویس دادن به رهجو
پاسخ
 سلام
جویای حال خانواده بودم و با اعضاء خانواده تماس گرفتم.
به احساس دوستی گوش دادم...
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان