امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریافت پیام انجمن
-تجربیات خود را درباره نحوه پیام گرفتن انجمن معتادان گمنام و نحوه آشنایی با  انجمن معتادان گمنام در این قسمت بارگزاری کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، ssaeedg ، Bnyamin
هفده سال پیش که تازه NA به شهرستان ما اومده بود، باعث شد یکی از دوستان خانوادگی که انگشت نمای شهر شده بود رو پاک کنه. حدود چهل روزی میشد که پاک بود. تو حرفاش شور و شوق خاصی داشت مثلاً وقتی میگفت چه کسایی کنار اون پاک شدن یا اینکه کی بهش کمک کرد پاک بشه، یا مثلا چه افراد به‌نام و مطرحی با جایگاه‌های مختلف اجتماعی( و البته طبقات بالا ) کنجکاو هستن که به با برنامه و سازوکارش آشنا بشن! اوایل گویا مسئه گمنامی زیاد مطرح نبود و مسئله مهم فقط پاک موندن و پیام رسانی بود منم که کم سن و سال بودم جذب حرفاش شدم و خیلی دوست داشتم  حداقل یه بار تو جلسه ای شرکت کنم...

از قضا بعد از حدود ۱۰ سال از شنیدن اون پیام از اون دوست، باعث شد من پس از آوارگی ها و تحربیات تلخی که تو مصرف مواد مخدر پشت سر گذاشتم به اون نقطه برسم که انگار منم به درد همون دوست دچارم، این جرقه ای بود که اولین تماس رو با راهنمای آدرس جلسات برقرار کنم و با هزاران شک و تردید در جلسه NA شرکت کنم

اتفاقا اولین جلسه اخرین جلسه هم بود، چون با تصوری که داشتم در تضاد بود و باعث شد که تمایلی به ادامه و شرکت مرتب تو جلسه نداشته باشم.

چند سال فاصله گرفتم، مقابل NA و عقیده اعضایی که میشناختم ایستادگی کردم و با اونها درواقع سر جنگ داشتم....

امروز حدود هفده سال از اولین آشنایی من با اسم« NA »میگذره و من حدود پانزده ماهه که پاکم. بعد از چندین تجربه ترک ناموفق تونستم به برنامه دوازده قدمی اعتماد کنم و خودم رو به نیرویی برتر از خودم بسپارم. از انجمن معتادان گمنام بیش از هرچیز بابت خوش‌قولی و صداقت در عمل سپاسگزارم چراکه چندین سال پیش با اون عقاید پذیرای من بود امروز هم با عقاید‌جدبد و تجربیاتی جدید ، همچنان در حال پذیرایی از من و تمام معتادانه . مادامیکه طلب کنیم...
پاسخ
15 سال پیش من تو پارک رو یه روزنامه خوابیده بودم (یادمه روزنامه همشهری بود)
صفحه اجتماعی 2 صفحه راجع به 12 قدم نوشته بود و واوووووووو معجزه معجزه  شد و من پیام رو گرفتم
اولین بار بود که یکی یه چی می گفت و من انکارش نکردم و تایید کردم و گفتم این همون چیزیه که من دنبالشم
جالبه که تو همون پارک چند تا جلسه بود
و شد جلسات خونگی من
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان