امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 10:طریق روحانی من چگونه به بهبودیم کمک می کند ؟
سوال 10:طریق روحانی من چگونه به بهبودیم کمک می کند ؟
پاسخ
چیزی که مرا به خداوند نزدیک می کند ، داشتن یک طریق روحانی برای ارتباط باخداوند است .

بهبودی من ارتباط مستقیم با طریق روحانی من دارد و آرامش ، تعادل ، فروتنی ، تسلیم ودیگراصول روحانی
همگی زمانی درزندگی من متجلی می شوند که من یک طریق روحانی مشخصی برای خودم داشته باشم تا بتوانم رابطه نزدیکی باخداوند ودنیای
اطرافم داشته باشم .

باید توجه داشته باشم که بیماری من
ابعاد مختلفی دارد ومن بارعایت یک برنامه بهبودی منظم می توانم ازاین بیماری بهبود پیداکنم وقسمتی ازاین برنامه بهبودی انتخاب یک طریق روحانی برای ارتباط باخداوند است .
پاسخ
روحانیت را در خدمات داخل معتادان گمنام بیشتر از هر جایی احساس کردم ، حضور در جلسات بهبودی و مشارکت در جلسات ، سرویس دادن به تازه

واردین ، مشارکت با راهنما و با اصول برنامه زندگی کردن ، این ها همه در بهبودی من کمک فراوانی می کند
پاسخ
زمانی که هیچ ماده مخدری مصرف نکنم ودرمسیربهبودی قراربگیرم.اصول برنامه رورعایت کنم.

تمام قدمهاروبه درستی وبدون کم کاست کارکنم.وشفاف باشم وبرخلاف میل باطنی زندگی کنم
پاسخ
فرایندبهبودی باتغیرشروع می شودیعنی من باید باحال خوب وباکارکرددوازده قدم بتوانم خدمتگزارخوب باشم
بطورمرتب درجلاسات شرکت کنم بادوستان بهبودی وراهنمای خوددرارتباط باشم قدمهاراکارکنم تا به یک خود شناسی برسم
تاباخداوندبهتربه توانم ارتباط برقرارکنم ودرخدمت تازه واردباشم تا به روحانیت برسم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10
سلام
آرام کردن ذهن و آزاد کردن فکر و پیدا کردن مسیر بهبودی با طریقه روحانی من ارتباط مستقیم دارد .زمانی که فکر و ذهن من بسته باشد امکان ورود نیرویی برتر در آن نیست و من امکان بهبودی را از خودم سلب می کنم.پس استفاده از یک روش برای کاوش روحانی در خود لازم است.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10
۱
ما پیشرفت خود را در NA
با سه کلمه می سنجیم
 تواضع و فروتنی مان
مسئولیت پذیری
پاسخ
 سپاس شده توسط آرین ی ، ناظر10 ، حـمـیـد
سوال 10:طریق روحانی من چگونه به بهبودیم کمک می کند ؟(قدم۱۱)
هر دو اینها لازم و ملزوم همدیگر هستند .
هم طریق روحانی و هم شناخت و ارتباط مستمر با بیماری هر دو در این مسیر برای من مهم هستند.
طریق روحانی من (برای من همون بیداری وجدان است) در این مسیر مثل یک آلارم زمانی که دارم بسمت اشتباه میرم منا باخبر میکنه و کمک میکنه من به مسیر،برگردم.
طریق روحانی برای من پایبندبودن به باورها ،  ارزش ها و اصول والای انسانی است ، که انجام این امور مرا در مسیر حفظ میکند.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد
طریقه ی روحانی هدايت کننده ی ذهن من در طول روز هستش و در نتیجه تمام عملکرد بهبودی من را تحت تأثیر داره.
هر چقدر که بیشتر به طور منظم از طریقه استفاده بشه تأثیر بیشتری روی زندگی و عملکرد من در روابطم داره.
وقتی به زندگی کردن با طریقه عادت کنیم، تازه متوجه میشیم که زندگی کردن بدون طریقه چقدر بی معنا، خطرناک و در عین حال وقت تلف کردنه.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
سلام

- داشتن راه ومشخص بودن مسیر به من در بهبودی کمک زیادی کرده است واین که من در مسیر روحانی خود نیز روشی داشته باشم به من کمک می کند تا در راه پیدا کردن خودم نیاز به آشفتگی نباشد...
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد
طریق روحانی من راهیست یاروشی است روحانی که دران خداوندی راکه من درک کرده ام بردشی که برایم کارمیکندباطریق روحانی خودم ن تحمیلی نه محدودشروع شده واین فقط بخاطربهبودی منه یعنی روش روحانی من راهیست که ازان طریق میتوانم بهبودیم رادنبال کنم وچیزجدایابدورازبرنامه وبهبودی نیست مثل کارکردقدمهاویاجلسه رفتن میتونه دقیقابرروی بهبودی شخصیم تاثیرگزارباشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر10 ، حـمـیـد ، یاسی
به بهتر شدن من کمک میکنه ...با ارتباط آگاهانه من با خداون...با سبک کردن ذهنم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان