امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ثبت نام و ورود به تالار گفتگو
پاسخ
 سپاس شده توسط babak_s ، حـمـیـد ، ناظر9 ، moosavi307 ، ناظر۸ ، admin4
زنده باد ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، moosavi307 ، ناظر9 ، ناظر14 ، ناظر۸
با سلام خدمت اعضاء خوب و دوست داشتنی انجمن ، من عضو جدید هستم و از اینکه در جمع شما دوستان هستم خدارو سپاسگزارم.
پاسخ
(۱۳۹۸/۱۰/۲۳، ۰۸:۴۴ عصر)admin.a نوشته است: نحوه ورود و ثبت نام در تالار گفتگو بر روی همین نوشته کلیک کنید
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی و عزیز،پروفایل من تأیید نمیشه و نمیتونم،مشارکت،یا،موضوعاتم رو مطرح کنم
پاسخ
(۱۳۹۹/۸/۲۸، ۰۱:۲۹ عصر)vahidaminitari121 نوشته است:
(۱۳۹۸/۱۰/۲۳، ۰۸:۴۴ عصر)admin.a نوشته است: نحوه ورود و ثبت نام در تالار گفتگو بر روی همین نوشته کلیک کنید
سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی و عزیز،پروفایل من تأیید نمیشه و نمیتونم،مشارکت،یا،موضوعاتم رو مطرح کنم
(۱۳۹۹/۷/۱۵، ۱۰:۰۰ صبح)1993Mohammad نوشته است: با سلام خدمت اعضاء خوب و دوست داشتنی انجمن ، من عضو جدید هستم و از اینکه در جمع شما دوستان هستم خدارو سپاسگزارم.

درود

همدردم سلام 

فعلا به چند علت تالار بسته هست . بزودی اقدامات لازم جهت رفع این مشکل انجام خواهد شد
موفق باشید
پاسخ
سلام دوستان چرا نمیتونم وارد شم یا سوالی کنم .

نحوه ورود و ثبت نام در تالار گفتگو بر روی همین نوشته کلیک کنید

دوباره سلام
چطوری میتونم چن تا شماره از اعضا رو " قدیمی"داشته باشم ؟
طول بیشتر کمک میخوام...
نحوه ورود و ثبت نام در تالار گفتگو بر روی همین نوشته کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، moosavi307 ، ناظر9 ، ناظر6 ، ناظر14 ، ناظر۸
با عرض سلام و خدا قوت 
میخوام از برو بچه های تیم وبسایت و عزیزانی که در تالار زحمت میکشند و این بستر رو برای ما فراهم ساختند تا بتوانیم تجربیاتمان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم  تشکر کنم و بگم دستتون درد نکنه
  براتون آرزوی سلامتی و سربلندی میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، Nazer 5 ، moosavi307 ، ناظر9 ، ناظر6 ، ناظر14 ، ناظر۸
سلام دوستان عزیز
بسیار خرسندم از اینکه رفقای بانشاط و همدلی مانند شما دارم. باعث افتخار است تا پذیرای جمعتان باشم. روزی پررونق نصیبتان.
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، ناظر9 ، ناظر6 ، ناظر14 ، حـمـیـد ، ناظر۸
سلام بر دوستان گلم
باعث افتخار است که در جمع شما خوبان هستم. پاکی تان مداوم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، ناظر9 ، ناظر6 ، ناظر10 ، ناظر14 ، حـمـیـد ، ناظر۸
سلام و عرض ادب خدمت دوستان 
 سجادم معتاد 
من دارم تراز قدم پنج قسمت رنجش رو کار میکنم ولی سردر گم شدم ..میشه لطفا سوالاتش رو واسم توضیح بدید که چی ازم میخواد که بنویسم ...ممنون میشم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر6 ، ناظر14 ، حـمـیـد ، ناظر۸
(۱۳۹۹/۷/۱۵، ۱۰:۰۰ صبح)1993Mohammad نوشته است: با سلام خدمت اعضاء خوب و دوست داشتنی انجمن ، من عضو جدید هستم و از اینکه در جمع شما دوستان هستم خدارو سپاسگزارم.
سلام دوست عزیز خوش آمدید انشالله در کنار هم بهبودیمان را دنبال کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر9 ، حـمـیـد ، ناظر۸
سلام چگونه میتوانم به تالارگفتگوآنلاین وارد بشم تازه واردم هم به سایت وهمچنین انجمن کلا۵۵زوزه پاک شدم
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۸ ، ناظر9 ، ناظر14 ، ناظر۴
(۱۴۰۲/۱۰/۱۲، ۰۴:۵۳ عصر)Arashyazdi نوشته است: سلام چگونه میتوانم به تالارگفتگو آنلاین وارد بشم تازه واردم هم به سایت و همچنین انجمن کلا ۵۵ روزه پاک شدم
سلام عزیزم تبریک ما را بخاطر پاکیتون پذیرا باشیداگر در تالارگفتگو بخش ثبت نام نگاه کنید نحوه ثبت نام کامل توضیح داده شده و همچنین بعنوان مهمان هم میتوانید از کلیه مطالب سایت استفاده بفرمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر14 ، ناظر۴

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان