امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درک ما از روابط عمومی در انجمن na چیست ؟
Heart 
درک ما از روابط عمومی در انجمن na چیست ؟
پاسخ
داریوش معتاد
من به عنوان شخصی که نیاز به اطلاع از رویدادهای جامعه دارم باید روابط عمومی قوی داشته باشم.این روابط عمومی به من در درک نیازها و دغدغه های جامعه و حل مشکلات من کمک بسزایی می کند.در انجمن معتادان گمنام بر اساس تعالی هدف رساندن پیام نیاز به روابط با آحاد جامعه را داریم که طیف گسترده ایی از فرهنگ و نژاد و قومیت ها می باشد.این روابط در منطقه بر اساس اصول انجمن و نیز نیاز آن جامعه و فرهنگ و منش مردم منطقه باید به بهترین نحو شکل بگیرد باشد که دیگر معتادی از درد اعتیاد نمیرد.
پاسخ
مسئولیت های فردی به عنوان یک عضو

ارتباطات فردی متقابل ما با جامعه ، توانایی تأثیرگذاری بر نگرش عمومی به کل NA را دارد. ما به عنوان معتادان در حال بهبودی در زندگی روزمرة خود با جامعه ارتباط متقابل داریم؛ و گاهی اوقات با فرصت هایی برای برقراری ارتباط عمومی مواجه می شویم که انتظار آن را نداریم. ممکن است ما تصمیم گرفته باشیم ، بهبودی خود را با پزشک خویش در میان بگذاریم. اگر چه در این موقعیت ، منظور ما فرصت خدمت برای NA نبوده است ، اما ممکن است به فکر ما خطور کند که کمیته اطلاع رسانی می تواند پزشک های محلی دیگر را در اجتماع ما شناسایی کند. ما می توانیم این اطلاعات را در اختیار کمیته خدمات محلی خود قرار داده و چگونگی این ارتباط را به بحث و گفتگو بگذاریم. موقعیت هایی مانند این نشان می دهد ، چگونه اعضا می توانند با قبول مسئولیت در فرصت های غیر قابل پیش بینی در روابط عمومی ، کمیته های خدمات محلی را پشتیبانی کنند.
فصل دوم روابط عمومی.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان