امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتحاد درعمل ...
[تصویر:  NA_UnityIRAN.jpg]

اتحاد درعمل ...

سختی باعثِ اتحادِ ما می شود و شکوفایی و بهروزی  - ممکن است اگر مواظب نباشیم باعثِ جدایی و نفاقِ بینِ ما گردد...

تا زماني كه ما به عنوان يك گروه يا انجمن تمركز خود را روي تجربه مان در بهبودي حفظ كنيم؛  به جاي اینکه به ابراز عقيده در مورد مسائل وموضوعات اجتماعی وخارج ازانجمن بپردازیم همیشه درحاشیه امنیت خواهیم ماند.  آنچه مهم است این است که : جلسات معتادان گمنام چرا وچگونه  كار مي كند نپردازيم ، تااز درگير شدن با جروبحثهاي اجتماعي در امان بمانیم.
وتا زمانیکه ما یکدیگر و معتادانِ گمنام را داشته باشیم، همه ی چیزی که به آن نیاز داریم در اختیارمان است...

چالش هایِ پیش رویِ استقلال و هویتِ ما، اصولا از بهترین انگیزه هایِ ما سرچشمه می گیرند و نه از بدترینِ آنها.  به ندرت اتفاق می‌افتد که کسی را ببینیم که اشتیاق دارد NA را نابود سازد یا بر سرِ آن مصالحه کند...

درشرایط بحرانی ودرتمامی لحظات
اتحاد ازطریق تشریک مساعی کنار رفتن تفاوتها وتوجه به تشابهات واحساس همدردی ودوری ازتفرقه  هدف اصلی مارا حمایت میکند.

و باکمک اتحاد ما درکنارهم وباهم پاک میمانیم‌

روز اتحاد تجدید پیمان وعهدی هست تا بروحدت خود پایداربمانیم وباهم یکدست یکصدا  همراه شویم این روز
بزرگ را به اعضای معتادان گمنام تبریک بگوییم .
پاسخ
داریوش معتاد
تنهایی همیشه یک مشکل بزرگ برایم داشت عدم موفقیت.
زمانی که در اتاق های معتادان گمنام به دیگران پیوستم
دیگر در هیچ جای ایران احساس تنهایی نکردم.امروز بابت این احساس با هم بودن و در کنار دوستان و در حلقه بهبودی بودن احساس امید و بزرگی روح خود دارم من از بودن کنار اعضاء معتادان گمنام خوشحال و سپاسگذار هستم.
درود
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان