امتیاز موضوع:
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر تجربه خدمت در این قسمت دارید لطفا با دیگر همدردان به اشتراک بگذارید.
[تصویر:  %DA%A9%D9%86%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%...%DB%8C.jpg]
اگر تجربه خدمت در این قسمت دارید لطفا با دیگر همدردان به اشتراک بگذارید.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، hadisadeghi ، A.Nasihat ، admin4
به نظر من تالار گفتگو اوج پرواز انجمن در فضای مجازی و اینترنت است و خواندن تجربه های اعضا و تجربه دادن در تالار بسیار لذت بخش و مفید است با این کار هم تجربه من در ضمیمه بهبودی بهتر میشود وهم سایت انجمن در دسترس تر قرار میگیرد سنت ۵
پاسخ
 سپاس شده توسط shapor z ، حـمـیـد ، admin.a ، ناظر10 ، hadisadeghi ، Darush sistan ، ناظر14 ، A.Nasihat
سلام امیدوارم حال همه خوب باشد
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، حـمـیـد ، ناظر10 ، hadisadeghi ، Darush sistan ، ناظر14 ، A.Nasihat
سلام امیدوارم حال همه دوستان خوب باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط admin.a ، حـمـیـد ، ناظر10 ، hadisadeghi ، Darush sistan ، ناظر14 ، A.Nasihat
سلام
  لطفا تجربه ها و احساسات خودتون در سایت بارگزاری کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، hadisadeghi ، Darush sistan ، admin.a ، ناظر14 ، A.Nasihat
بهترین خدمت گرفتن خدمت نیست خدمت کردن است  .. ارزوی موفقیت برای همه همدردها
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر10 ، hadisadeghi ، Nazer 5 ، Darush sistan ، ناظر14 ، A.Nasihat
درود.
من وقتی خدمت میکنم حال دلم خوب میشه علاوه بر اون احساس نزدیکی با همدردام منو از تنهایی در میاره و از همه مهمتر خداوند رو احساس میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Darush sistan ، ناظر10 ، ناظر14 ، A.Nasihat
خدمت باید از دل بیاد با احساس قلبی برای هرکسی باشه حالا هرکاری با اراده نیروی برتر  تشخیص درست ما ب خودمون ب خلق برای رضای خداوند خدمت میکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، ناظر14 ، A.Nasihat
وب سایت رسمی انجمن معتادان گمنام nairan.org
پاسخ
 سپاس شده توسط حـمـیـد ، A.Nasihat
با سلام
در مورد تالار گفتگو به جرات میگم یکی از امن ترین مکانهایی است که من میتوانم به راحتی مشارکت کنم یا اگر سوالی دارم بپرسم یا تجربه ای دارم به اشتراک بگزارم یکی از قسمتهایی است در سایت که زمان تنهایی من یا مواقعی که به جلسه ای یا دوستی دسترسی ندارم بیشترین و بهترین کمک را به پاک ماندن و بهبودی من کرده بابت این قسمت از سایت از همه عزیزان خدمتگزار سپاسگزارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ناظر۴ ، ناظر9

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان